Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Starostlivosť o pleť a telo / 24. november 2021 / PR

Prírodný, účinný dezodorant s niche vôňami - CORPUS

Jedným z produktov, ktorý každý z nás používa každý deň a ktorý zotrváva na našej pokožke dlhé hodiny je dezodorant. Kvalitný a účinný dezodorant však dnes už naozaj nemusí byť s obsahom syntetických látok, parabénov a ftalátov. Aj prírodné dezodoranty dokážu 100% splniť svoj účel. Treba si však vybrať ten správny.

Prírodný, účinný dezodorant s niche vôňami - CORPUS

Značka CORPUS vyvinula dezodorant s výlučne prírodným zložením. Prírodné látky sú derivované z rastlín aj minerálov. Produkt je vegánsky, bez obsahu sódy bikarbóny, propylénglykolu, hliníka, parabénov i syntetických vôní. Veľkou výzvou pri vývoji dezodorantov bola ich príjemná vôňa. Tá je totiž u väčšiny klientov kľúčovým atribútom pri rozhodovaní používania produktu. Vzniklo tak sedem luxusných a sofistikovaných vôní, vychádzajúcich z tradičného parfumérstva. Každá vôňa pozostáva z tela, srdca i hlavy vône.

Vôňa dezodorantu Nº Green sa pýši intenzitou ružového citrónu, kvetu pomaranča, ľahkosťou bergamotu a zmyselnosťou kardamónu. Citrusová, ale tajomne komplexná - taká je jeho výsledná vôňa. Third Rose v sebe ukrýva vône kvetov ruží, fialiek, koreňa cédru i talianskej mandarínky. Je vyvážená a jemná s dotykom citrusov a dreveným dozvukom. Klasickou a tradičnou vôňou sa vyznačuje dezodorant Santalum, s obsahom santalového, cédrového dreva a dotykom ambry. Dezodorant Cedar Flora obsahuje biele pižmo, jazmín, céder i dymové záblesky guajakového dreva. Pre milovníkov vône lesa je tu produkt Botanist, kde je zreteľne cítiť trávu, listovú zeleň, zeminu i bylinky. Slnečná a čistá vôňa pláže a mora je zosobnená v dezodorante California a rozlíšiť v nej môžete biele pižmo, morskú soľ, jazmín i citrusové podtóny. Posledným produktom je limitovaný dezodorant Neroli, ktorý svojou vôňou pomarančových kvetov a bergamotu asociuje teplé letné prázdninové dni.

A pretože aj na detailoch záleží, vzhľad a farba dezodorantov bola vyladená do detailov. Na mieru namiešaný odtieň zelenej farby odzrkadľuje prístup k výrobným štandardom produktu. Pri jeho výrobe sa využíva solárna energia, obnoviteľné zdroje, lokálna výroba a recyklované obalové materiály.

    1084

    Súvisiace články