Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Zdravie / 13. október 2023 / PR

Podporte svoju koncentráciu

Motivácia sústredenia sa v práci a pri športe po letných mesiacoch prirodzene klesá. Koncentráciu a schopnosť učiť sa môžete podporiť kvalitným spánkom, zdravou výživou a prírodným doplnkom stravy dôležitým pre zdravie nervovej sústavy.

Podporte svoju koncentráciu

Poznáte ten pocit, keď vám vysoké pracovné nasadenie a rýchly životný štýl uberajú z vášho výkonu? Skĺbiť prácu, pravidelný pohyb, starostlivosť o rodinu a domácnosť môže byť niekedy skutočne náročné a k poklesu energie sa častokrát pridáva aj zníženie pozornosti. Vysoko hodnotný doplnok stravy Concentrix® vďaka svojmu optimálnemu zloženiu z esenciálnych mastných kyselín, vitamínov, stopových prvkov a horčíka podporuje zdravý stav nervovej sústavy, pozitívne vplýva na koncentráciu a, navyše, znižuje mieru únavy a vyčerpania.

Prírodné ingrediencie

Concentrix® verí v prirodzené účinky vyváženej stravy, a preto obsahuje iba mikroživiny, ktoré možno nájsť v prírode. Hlavnom zložkou výživového doplnku sú vysoko kvalitné esenciálne omega-3 a omega-6 mastné kyseliny. Tie podporujú duševný vývoj a pozitívne ovplyvňujú mozgovú činnosť a imunitný systém.

Najvyššia kvalita pre všetkých

Rovnako ako manažéri, lekári, vrcholoví športovci či mamy na plný úväzok, aj výživový doplnok stravy sa sústredí na maximálny výkon. Výroba každej jednotlivej kapsule prebieha v Nemecku s prísnym dôrazom na kvalitu. Vzhľadom na jeho špičkové zloženie je vhodný naprieč populáciou aj vekovými skupinami.

Udržateľnosť

Najprísnejšie ekologické štandardy a udržateľnosť patria k dôležitej súčasti pri výrobe prírodného doplnku stravy. Preto je ich vysoko kvalitný rybí olej EPAX® z Nórska produktom zodpovedného rybolovu. Výroba je certifikovaná nezávislými organizáciami Friend of the Sea, IFFO-RS a ISO 14001.

Zlepšte svoju koncentráciu s CONCENTRIX®
Zlepšte svoju koncentráciu s CONCENTRIX®

Optimálny stav psychiky

Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny s vysokým obsahom DHA majú zásadný význam pre funkciu mozgu, prispievajú k normálnej činnosti nervového systému a podporujú optimálnu funkciu psychiky. V detstve a mladosti sú dôležitým aspektom pre duševný rozvoj a v dospelosti a starobe pre duševnú schopnosť. Je dôležité ich prijímať v potrave alebo potravinových doplnkoch, pretože náš organizmus ich nevie sám vytvoriť

Výživový doplnok Concentrix nájdete vo svojej lekárni alebo v lekárenských e-shopoch.

www.concentrix-desitin.sk

    3296

    Súvisiace články