Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Zdravie / 13. december 2021 / PR

Cíťte sa opäť fit a zregenerujte svoju pečeň

Pečeň v ľudskom tele plní množstvo nezastupiteľných funkcií. Vďačíme jej za správny metabolizmus bielkovín, tukov, uhľohydrátov, vytvára žlč nevyhnutnú na trávenie skonzumovaného jedla, vykonáva syntézu hormónov, je úložiskom určitých vitamínov i minerálov a zastupuje ďalšie stovky nemenej dôležitých funkcií.

Cíťte sa opäť fit a zregenerujte svoju pečeň

Pečeň býva permanentne zaťažovaná napríklad konzumáciou vyprážaných a mastných jedál, sladkostí, kofeínu, alkoholických nápojov i užívaním liekov a fajčením. Napriek všetkému má pečeň vynikajúcu schopnosť obnovovať sa. Aj z týchto dôvodov je nevyhnutné dopriať jej v pravidelných intervaloch detoxikáciu a očistu. Prírodnú a účinnú kúru pre zdravú pečeň si môžeme naplánovať v prípade, že sa necítime úplne fit, ale aj z preventívnych dôvodov.

Kvalitnými rastlinnými výťažkami pomôžeme pečeň regenerovať, a tým prispieť aj k jej očiste a zdraviu celého organizmu. Dôležité je však vybrať si produkt, ktorý je overený a účinný. Liver Protect Complet obsahuje zmes špeciálne vybraných aminokyselín, vitamínov, vysoko kvalitných extraktov cholínu a vitamínu B12, ktorý sa podieľa na procese delenia buniek. Obsahuje tiež výťažky vo fytosomálnej forme alebo výťažky viazané na fosfolipidy. Tieto zabezpečia lepšiu absorpciu dôležitých látok do organizmu.

Produkt konkrétne obsahuje výťažky z čínskej schizandry, hroznových semienok a pestreca mariánskeho. Schizandrin chráni pečeň pred poškodením, stimuluje opätovný rast pečeňových buniek a zlepšuje ich funkciu. Schizandra tiež znižuje únavu a má adaptogénny účinok, čo znamená, že reguluje činnosť vnútorných orgánov a znižuje stres. Ďalšou kľúčovou látkou v tomto produkte je silybin, ktorý sa nachádza v silymaríne. Silybin má klinicky dokázanú terapeutickú účinnosť pri liečbe alkoholickej a detskej cirhózy pečene. Práve výnimočná dvojitá receptúra účinných látok v produkte Liver Protect Complet pomôže vašej pečeni s regeneráciou a prinavrátením jej potrebnej vitality.

Viac informácií: www.biostile.sk

Tel. kontakt: 02/33 33 10 21
    1255

    Súvisiace články