Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Zdravie / 23. august 2022 / PR

Keď sa bežná dezinfekcia zmení na voňavý a prívetivý zážitok

Pocki: radosť- bezpečie - terapia - Joie de vivre

Keď sa bežná dezinfekcia zmení na voňavý a prívetivý zážitok

Práca, aktivity, šport, bežné činnosti i radosti zo života. Dotýkame sa navzájom, chytáme veci i predmety dennej potreby. Nie vždy však máme po ruke teplú vodu a mydlo. Počas pandémie i po nej sa potreba častejšieho čistenia rúk a udržiavania hygieny ešte znásobila.

A to bola chvíľa, keď si mladí a energickí ľudia z tímu Pocki povedali, „vytvorme čistiaci sprej na ruky, ktorý bude nielen dezinfikovať, ale zároveň aj hydratovať a ošetrovať pokožku rúk a na dôvažok krásne voňať.“ Ale Pocki tím sú maximalisti, ktorí, keď už sa do niečoho pustia, tak minimálne na dvesto percent. „Sprej bude malý, aby bol vždy po ruke. Niečo ako mobil vo vrecku, v kabelke, alebo v aute. Zároveň musí byť jednoduchý na použitie, bez uzáverov či skrutkovacích vrchnákov. Dizajn je rovnako kľúčový, musí by náš, neprehliadnuteľný a pútavý. A zloženie produktu bude taktiež výnimočné,“ toto všetko a ešte mnoho ďalších faktov sa preháňalo v hlave autorom a tvorcom nového výrobku. A podarilo sa. Všetko do poslednej myšlienky. Vznikol produkt, ktorý si už krátko po vstupe na trh získal svojich skalných fanúšikov. Zoznámte sa s novým #POCKISPRAY – vašou čistotou a radosťou do vrecka…

Štýl a elegancia v Pocki

Každá žena, ktorá sa cíti spokojne, vyžaruje vnútornú krásu. Rovnako, aj muži túžia byť štýloví a elegantní. A k tomuto pocitu nám pomôže často aj maličkosť. Vkusná kabelka, štýlové oblečenie a pocit príjemnej vône a hygienickej čistoty v elegantnom obale. Nadčasový dizajn Pocki poteší každého. Štíhla škatuľka, ktorá prirodzene vkĺzne do ruky, s minimalistickým nádychom po stlačení tlačidla uvoľní jemnú vodnú hmlu. Ruky zostanú čisté, voňavé a ošetrené.

Zloženie podľa prísnej receptúry

Zdravé, čisté, ale aj hĺbkovo hydratované a vyživené ruky. To všetko vďaka vzácnej zložke, hydratačnému ultrarafinovanému elixíru z opuncie (Opuntia ficus-indica). Tá blokuje uvoľňovanie stresových markerov zo senzorických nervových buniek v pokožke a upokojuje podráždenie. Obsahuje vysoký podiel zlúčenín viažucich vodu, a tak rukám dopraje potrebnú hydratáciu a vlhkosť. Pocki sprej je vegánsky a vhodný aj pre deti od troch rokov.

Voňavá terapia pre dušu

Jednotlivé vône sprejov Pocki vychádzajú zo známych účinkov aromaterapie. Príjemná vôňa pozitívne ovplyvňuje myseľ človeka a navodzuje pokoj a harmóniu. Keďže vône sú vnímané a preferované veľmi individuálne, Pocki je vyrobený v piatich rôznych parfémovaných variáciách. Vôňa Pocki Pure Clean spája modernú sofistikovanosť a nadčasovú prirodzenosť. Kombinuje kvetinový závan s tónmi ovocia. Little Sweet Heart je ideálna pre milovníkov bezstarostných detských čias, pripomína letnú zmrzlinu plnú vanilky, kokosu a ananásu.

Heart & Emotions láka vôňou hrušky, mandarínky a Neroli. Naopak relax po tvrdej práci evokuje opojná kompozícia citrónu a kardamónu v Base & Balance. Milovníci orientu si zamilujú Mind & Motivation, kde vyniká vôňa rozmarínového, pomarančového a citrónového oleja spolu s olejom s cédrového dreva. A čerešnička na záver. Pocki sa môže pýšiť aj vlastnou ochrannou známkou na obal i logo produktu.

Pocki® Heart & Emotions
Pocki® Heart & Emotions
Pocki® Mind & Motivation
Pocki® Mind & Motivation
    181

    Súvisiace články