Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 3. január 2024

Peach Fuzz: Ako nosiť farbu roka 2024 od Pantone?

Farba roka od Pantone vo svete módy. Ako nosiť odtieň Peach Fuzz v roku 2024?

Peach Fuzz: Ako nosiť farbu roka 2024 od Pantone?

Schopnosť spoločnosti Pantone predpovedať niektoré z najvýznamnejších odtieňov v móde je bezkonkurenčná. Okamih decembrového vyhlásenia novej farby roka pre rok 2024 opäť slúžil ako štartér konverzácie v širšom svete módy dizajnu a umenia.

Pantone 13-1023 Peach Fuzz

Farba s názvom Peach Fuzz evokuje spomienky na leto, teplo a pohodu. Ako hovorí spoločnosť Pantone: „Peach Fuzz zachytáva našu túžbu. Je to zamatovo jemný broskyňový tón, ktorého duch obohacuje myseľ, telo a dušu.“

Moderná elegancia

„Pri hľadaní odtieňa, ktorý odráža našu vrodenú túžbu po blízkosti a spojení, sme si vybrali farbu vyžarujúcu teplo a modernú eleganciu,“ opisuje Leatrice Eiseman, výkonná riaditeľka Pantone Color Institute.

Hoci je farba Peach Fizz nepochybne sladká a mladistvá, dá sa povedať, že spája dva teplé tóny – ružovú a oranžovú. Pantone považuje súčasný broskyňový odtieň za predstaviteľa novej modernosti.

Krása v digitalizovanom svete

Odtieň Peach Fuzz je naplnený zmyslom pre ľahkosť, vzdušnosť a romantiku a má za cieľ priniesť krásu do nášho čoraz viac digitalizovaného sveta. Čistý broskyňový tón s vintage atmosférou, Pantone 13-1023 Peach Fuzz odráža minulosť, ale bol preformulovaný tak, aby mal súčasné prostredie.

25.výročie Pantone Color of the Year

Rok 2024 je zároveň 25. výročím programu Pantone Color of the Year. Prvýkrát predstavený v roku 1999 s Pantone 15-4020 Cerulean Blue (odtieň blankytnej modrej navždy spojený s geniálnou scénou z filmu Diabol nosí Pradu). Výročné oznámenie sa považuje za globálne vyjadrenie nálady a postoja, ktoré často mení jeden odtieň na ikonu. Tešíme sa na to, akým spôsobom prenikne nová farba do sveta módy, dizajnu a umenia.

Marc Jacobs Snapshot Crossbody
Marc Jacobs Snapshot Crossbody
Randall Leonie Leather Ballet Flats
Randall Leonie Leather Ballet Flats
Tom Ford Bitter Peach Eau De Parfum
Tom Ford Bitter Peach Eau De Parfum
    2376

    Súvisiace články