Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Rozhovory / 10. marec 2022

Topmodelka Michaela Kocianová: Obdivujem na ženách našu silu a vytrvalosť

Medzi našimi obľúbenými múzami z módneho sveta nesmela chýbať topmodelka z agentúry Elite Bratislava, Michaela Kocianová. V zákulisí fotenia magazínu Top Fashion nám prezradila aj to, v čom sa líši modelingový svet od toho, v ktorom začínala ona.

Topmodelka Michaela Kocianová: Obdivujem na ženách našu silu a vytrvalosť

Ako si spomínaš na tvoje prvé fotenie s Top Fashion? Čo sa ti s ním spája?

Úplne si to fotenie pamätám, najskôr sa malo fotiť s fotografom Dylanom Donom, ale myslím, že na poslednú chvíľku sa to zmenilo na Braňa Šimončíka. Evokuje mi to ružové sáčky na nohách a myslím, že sme fotili v Prahe.

Ako vnímaš aktuálny stav modelingového priemyslu v porovnaní s tým, keď si začínala?

Myslím si, že dievčatá sú dnes oveľa vyspelejšie, ako keď sme začínali my. Minule sme sa rozprávali o tom, že moja prvá cesta bola bez mobilného telefónu, čo je v dnešnej dobe pre mladé dievčatá skoro nepredstaviteľné. A na porovnanie, majú oveľa väčšiu konkurenciu.

Čo ti dal svet modelingu a naopak, čo ti zobral?

Dal mi veľa úžasných priateľov, množstvo zážitkov a zaviedol ma na miesta, kam by som sa reálne asi nikdy nedostala. Rýchlejšie som dospela, ale nemenila by som ani jednu minútu. A čo mi zobral? Asi také dlhšie detstvo. Ako som spomínala, bolo to rýchle hodenie do vody – a plávaj!

V čom podľa teba spočíva ženská sila? Čo na ženách obdivuješ?

Ženská sila spočíva v spokojnosti a podľa mňa vychádza zvnútra. Každá úspešná žena musí byť najskôr spokojná so sebou a následne je aj úspešná vo všetkom, čoho sa dotkne. Obdivujem na ženách našu silu a vytrvalosť ísť za svojím cieľom.

    2201

    Súvisiace články