Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Dizajn / 22. december 2021 / PR

Obaly na mobil: Skombinujte štýl a ochranu do jedného celku

Ak vám už niekedy spadol mobil obrazovkou otočenou k zemi, pravdepodobne viete, aká dôležitá môže byť ochrana tohto zariadenia. Oboznámte sa s rôznymi druhmi obalov na mobil a zistite, aký model spĺňa vaše preferencie ochrany a dizajnu.

Obaly na mobil: Skombinujte štýl a ochranu do jedného celku

Obaly na mobil: Ktorý si vybrať?

Pred výberom samotného obalu na mobil si preštudujte recenzie na konkrétny typ, o ktorý máte záujem. Pokiaľ nenájdete žiadnu formu spätnej väzby, vyhľadajte na internete verejné diskusie, kde ľudia píšu o svojich skúsenostiach s obalom a uverejňujú jeho fotografie.

Aký štýl obalu na mobil odzrkadľuje vašu osobnosť? Hľadáte lesklý, alebo matný dizajn? Na výber máte z veľkého počtu možností, ako je napríklad vytvorenie vlastného, unikátneho dizajnu. Do popredia sa dostávajú aj verzie s motívmi obľúbených postáv zo seriálov a filmov. Vtipné a sarkastické hlášky, trojrozmerné obrázky – po chvíli strávenej na internete sa dopracujete k pestrým a nápaditým modelom.

Funkcie obalov sú samostatnou kategóriou. Hľadáte praktické obaly na mobil, ktoré budú vyzerať pôsobivo a zároveň mobil ochránia pred ľahkými škrabancami? Tieto podmienky dokáže splniť silikónový, ale aj kožený materiál obalu. Premyslite si ďalšie požadované vlastnosti a spíšte ich na zoznam - ten neskôr využijete pri nákupe.

Základné obaly na mobil

Pri nových mobiloch s vyššou cenovou hladinou by bola škoda, keby ste ich zakryli robustným puzdrom. Okrem toho, že prekryjete zaujímavý dizajn mobilu, rovnako zväčšíte jeho objem, takže sa vám nemusí zmestiť do vrecka. Na trh sa dostáva čím ďalej, tým viac priesvitných verzií obalov na mobil, s pomerne silnými ochrannými funkciami. Na tenké kryty nemusíte míňať veľa peňazí a môžu byť ideálne, ak vám postačí základná úroveň ochrany.

Odolné puzdrá na mobil

U niektorých ľudí je len otázkou času, kedy im nový mobil spadne na zem. V takomto prípade ochranu nenechajte na náhodu a rozhodnite sa pre odolné modely puzdier. Mobil určite prežije pád, pretože puzdro absorbuje náraz. Mal by sa tiež dať ľahko uchopiť a to aj s mokrými rukami. Majte však na pamäti, že puzdrá sú objemné a zvyšujú celkovú hmotnosť.

Zdroj obrázku: Marko Poplasen / Shutterstock.com

    961

    Súvisiace články