Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 4. marec 2024

Nákupný event: Top Fashion x Aupark

Nestihli ste navštíviť na náš prvý ročník komunitného eventu _Top Session? Zažite ho počas jarných nákupov, ktoré prináša Aupark v spojení s magazínom Top Fashion.

Nákupný event: Top Fashion x Aupark

Tretí marcový víkend bude patriť obľúbenému nákupnému eventu s viac ako desaťročnou tradíciou. Príďte zažiť víkend zliav v Auparku, ktorý sa koná v termíne 14. – 17. marca, a využite špeciálne zľavy vo vybraných predajniach z oblasti módy, krásy, bývania a gastra. Okrem jarného nakupovania sa môžete nechať rozmaznávať v lounge, kde na vás bude čakať ošetrenie pleti, poradenstvo, vlasový styling, líčenie či manikúra.

Víkend plný zliav

Zaujal vás tento event a radi by ste sa stali jeho súčasťou? Pre nadšencov printu sme pripravili tlačenú verziu knižky v najnovšom vydaní Top Fashion Season_01, ktoré vychádza už 8. marca 2024. Zľavový kupón nájdete aj v online verzii na webe auparknakupy.sk

K víkendu plnému zliav sa pripojili značky Tom Tailor, Coccinelle, Alain Dellon, Nike, Douglas, Fann Parfumerie, Yves Rocher, Eta, 4F, Humanic, Kiehl´s a mnoho ďalších. Kompletný zoznam nájdete priamo v zľavových kupónoch alebo na stránke nákupného centra.

TOP program

Počas celého nákupného eventu si môžete denne od dvanástej do devätnástej vychutnať aj zaujímavý program pre všetkých milovníkov kvalitnej módy a najnovších „vychytávok“ z oblasti krásy. Doprajte si SkinCheck by Simpl Therapy, vlasový styling a poradenstvo s Wellaflex, čerstvú manikúru od Essie či líčenie so značkami Douglas a Queen cosmetics. Čaká na vás aj beauty poradenstvo s francúzskou značkou Yves Rocher a luxusnou lekárenskou kozmetikou Kiehl´s.

vlasový styling a poradenstvo s Wellaflex
vlasový styling a poradenstvo s Wellaflex
Čerstvá manikúra od Essie 
Čerstvá manikúra od Essie 
SkinCheck by Simpl Therapy
SkinCheck by Simpl Therapy

Módne tipy

Odfotťe sa pri Top Fashion fotostene, kde vám firma CEWE na pamiatku vytlačí fotografiu. Tešiť sa môžete aj na módny kútik s módnou stylistkou a influencerkou Mirkou Dobiš alias Fashion Spy a módnym stylistom Alexandrom Lindovom, ktorí vám pomôžu s výberom správnych kúskov na jarnú sezónu.

People of Aupark

Aj tento rok sme sa rozhodli pokračovať v našom módnom projekte People of Aupark, kde fotíme outfity zaujímavo oblečených návštevníkov. Ak by ste sa aj vy chceli stať súčasťou streetstyle fotenia a ocitnúť sa na našom Instagrame a webe Top Fashion, navštívte nákupné centrum Aupark 15. marca v poobedných hodinách.

Jarné nákupy pre všetkých

Na tomto evente si prídu na svoje naozaj všetci. V detskom stánku pre najmenších bude pripravené kúzelné čítanie s knihami Albi, starých rodičov môže zaujať prezentácia kuchynských výrobkov Tescoma a vášho partnera pošlite na ochutnávku slovenského remeselného ginu Toison. Pre členov VIP bude okrem VIP kupónov s vyššími zľavami pripravené aj prekvapenie – taštička s darčekmi od partnerov a magazínu Top Fashion.

Ochutnávka slovenského remeselného ginu Toison
Ochutnávka slovenského remeselného ginu Toison

EVERYDAY STYLIST

Hľadáte ideálny outfit na výnimočnú príležitosť, alebo by ste radi osviežili svoj jarný šatník o kúsky, ktoré sú pre vás ako stvorené? Inšpirujte sa tipmi od dvorného stylistu Auparku Alexandra Lindova, ktorý pre vás vybral trendy aktuálnej jarnej sezóny. Využiť služby profesionálneho stylistu môžete po zarezervovaní termínu aj osobne.

TIPY od stylistu Alexandra Lindova:

(Dostupnosť produktov počas prebiehajúcich dní Jarných nákupov v Auparku nie je garantovaná.)

    1555

    Súvisiace články