Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 20. september 2022 / PR

Najnovšia kolekcia Chanel mieri do pražského butiku

Kolekcia Chanel pre sezónu jeseň-zima 2022/23 navrhnutá umeleckou riaditeľkou módneho domu Virginie Viard, bude tento týždeň dostupná v pražskom butiku na Pařížskej 22.

Najnovšia kolekcia Chanel mieri do pražského butiku

Dvorní fotografi módneho domu Chanel, Inez & Vinoodh, si na fotenie jesennej ready-to-wear kampane vybrali modelku Rianne Van Rompaey. „Zaumienili sme si priviesť vidiek, škótsku krajinu v okolí rieky Tweed, do mestského života,“ vysvetľuje fotografická dvojica, ktorá sa riadila kontrastom medzi výletmi Gabrielle Chanel do oblasti rieky Tweed, kde hľadala inšpiráciu pre svoje tvídy v prírode a životom v Paríži, kde obliekala ženy s obrovskou slobodou pohybu a ľahkosťou.

Pozrite si tiež zábery z módnej prehliadky Chanel pre sezónu jeseň-zima 2022/23 inšpirovanej škótskym vidiekom.

Kontrast medzi vidiekom a mestským životom

Táto dualita sa premieta do dvoch kampaňových fotení. Prvé sa odohráva vonku, vo farbách, kde vládne príroda, hmla a tajomstvo. Druhé je zložené z čiernobielych portrétov nasnímaných v štúdiu s viacerými grafickými formami a siluetami zavesenými v rovnováhe. „Záhradné zábery prinášajú vidiek do mesta s dôrazom na magickú ženskú atmosféru, zatiaľ čo štúdiové portréty ju vytrhnú zo skutočného sveta a zameriavajú sa na jemné vyjadrenia pôvabu CHANEL.“

Modelka Rianne Van Rompaey interpretuje rôzne aspekty tvídu, zmes jesenných farieb a fuchsie, a oblieka sa do obleku, kabátu, pleteného oblečenia alebo malých kožených šiat s rovnakou eleganciou."Rianne je pre nás večnou inšpiráciou. Je schopná premietnuť a stelesniť akúkoľvek postavu s gráciou a inteligenciou. Máme silné spojenie prostredníctvom nášho holandského pôvodu a vyrastania v Holandsku." hovorí fotografické duo.

Pozrite si krátky film k najnovšej kampani Chanel Fall-Winter 2022/23 v hlavnej úlohe s modelkou Rianne Van Rompaey:

Kolekcia CHANEL jeseň-zima 2022/23 Ready-to-Wear bude dostupná v pražskom butiku Chanel od dnes 20.septembra 2022.

#CHANELFallWinter

    746

    Súvisiace články