Nahliadnite do novej kolekcie Chanel Cruise pre sezónu 2020/21, ktorá bude dostupná v butikoch v novembri. Objavte zbierku rafinovanej jednoduchosti inšpirovanú pôvabom herečiek šesťdesiatych rokov, ktorá vás zaujme vďaka ľahko nositeľným kúskom.

 

chanel cruise

 

Pôvodným plánom na predstavenie novej kolekcie Chanel Cruise pre rok 2020/21 bol taliansky ostrov v Neapolskom zálive. "Spočiatku som mala na mysli Capri, kde sa mala show konať, ale nakoniec sa to nestalo kvôli uzamknutiu krajín," hovorí Virginie Viard, kreatívna riaditeľka módneho domu Chanel.

 

chanel_ 100

chanel_ 139  chanel_ 146 

 

Inšpirované talianskou a francúzskou riviérou

Tím, ktorý pracoval na vytvorení novej kolekcie sa kvôli svetovej situácii musel prispôsobiť. Rozhodli sa použiť látky, ktoré už mali v svojom pôvodnom pláne a zbierka sa tak rozšírila na „cestu okolo Stredozemného mora“ ... Chanel Cruise inšpirovaná ostrovmi, vôňou eukalyptu, ružovými odtieňmi popínavej rastliny. A najmä uvoľnený pôvab inšpirovaný legendárnymi herečkami šesťdesiatych rokov, kedy si užívali dovolenku na talianskej a francúzskej riviére.

 

chanel_ 141

 

Šatník, s ktorým sa dá cestovať

Táto kolekcia bola navrhnutá tak, aby sa s ňou dalo ľahko cestovať. Šatník, ktorý sa dá nosiť v malom kufríku na kolieskach a príručnej batožine. Ideou bolo vytvoriť niekoľkými ľahko nositeľných a viacúčelových kúskov, ktoré spolu všetky perfektne ladia a dokonca sa dajú využiť na viacero spôsobov a transformovať. Napríklad dlhé sukne sa pri rozťahovaní stávajú šatami ramienok, saká sa dajú nosiť cez deň s trojuholníkovými bikinami alebo v noci s vyšívaným topom a džínsami.
Už pri vzhliadnutí prvých fotografií novej kolekcie módneho domu Chanel sa zaručene zasnívate a predstavíte si dovolenkovú destináciu, ktorá bola hlavnou inšpiráciou celej zbierky.

 

02 CHANELcruise2020 21 photo Julien Martinez Leclerc 002  07 CHANELcruise2020 21 photo Julien Martinez Leclerc 007  11 CHANELcruise2020 21 photo Julien Martinez Leclerc 011 
16 CHANELcruise2020 21 photo Julien Martinez Leclerc 016  17 CHANELcruise2020 21 photo Julien Martinez Leclerc 017 
20 CHANELcruise2020 21 photo Julien Martinez Leclerc 020  25 CHANELcruise2020 21 photo Julien Martinez Leclerc 025  27 CHANELcruise2020 21 photo Julien Martinez Leclerc 027 
32 CHANELcruise2020 21 photo Julien Martinez Leclerc 032  36 CHANELcruise2020 21 photo Julien Martinez Leclerc 036 

 

Foto: Chanel

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaSOM STORE otvára POP-UP predajňu so slov...

Concept store SOM môžete poznať najmä z online sveta, kde ponúka to najlepšie zo slovenskej a českej módnej tvorby a...


Trendy móda | 18.máj 2021

Jarné must-have šaty

Pokiaľ ste si zamilovali komfortnú módu, na ktorú sme sa spoliehali takmer celú pandémiu, bude sa vám páčiť trend, ktorý...


FASHION DAY: Jan Černý

"Stejně jako jsme už zjistili, že chceme jíst kvalitní jídlo, a připlatíme si za něj, musíme se naučit připlatit si...


Trendy móda | 17.máj 2021

Šperkové trendy na jar

Aj ten najobyčajnejší outfit dostane úplne iný vzhľad vďaka správne zvoleným doplnkom. Pri šperkoch to platí dvojnásobne. Pridajú každému looku...

 

Naše tipy

Jarné trendy zo Škandinávie

Keď v beauty priemysle vládnu trendy z Kórei, v móde to sú trendy zo Škandinávie. Množstvo noviniek ...

Kozmetika, ktorú by mala používať každá ...

S pribúdajúcimi rokmi sa menia aj potreby našej pleti. To, čo vyžadovala v dvadsiatke už nemusí plat...

Stylingové triky, ktoré váš štýl omladia

Každá žena chce pôsobiť mlado, bez ohľadu na svoj vek. Mnohé z nás preto siahajú po najnovších vychy...