Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Testujeme / 25. október 2022 / PR

Najlepší očný krém proti vráskam

Testovali sme pre vás najlepšie očné krémy pre rok 2022.

Najlepší očný krém proti vráskam

Oči sú vraj oknom do duše. To znamená, že je nevyhnutné, aby sme našli ten najlepší očný krém, ktorý nám pomôže rozjasniť tmavé kruhy pod očami, zbaví nás opuchov, zjemní jemné linky a spevní pokožku. Dobrou správou je, že na trhu existujú produkty, ktoré využívajú účinné aktívne zložky a pracujú na eliminovaní vačkov či kruhov pod očami. Chcete počuť viac? Nižšie sa dozviete, ako nájsť ten najlepší očný krém určený pre vás.

Čo hľadať v očných krémoch?

Najprv sa rozhodnite o priorite a výsledku, ktorý chcete používaním očného krému dosiahnuť. Môže to byť spomínané spevnenie kontúr, odstránenie opuchov, ale aj obyčajná hydratácia alebo zosvetlenie očného okolia. Tak alebo onak, dobrý vzorec je nutnosťou. Jemné očné okolie je vždy jednou z prvých oblastí, ktoré poukazujú na viditeľné známky starnutia. Tenká koža okolo očí je veľmi náchylná na suchosť a ochabnutie. Pridajte k tomu časté pohyby svalov, ktoré plnia a namáhajú pokožku, a výsledkom je viac liniek a vrások, než by sme si v skutočnosti priali. Nájsť účinný očný krém je v dôležitejšie, než si myslíte..

Najlepšie očné krémy pre vás

Ušetrite si čas a problémy s hľadaním toho správneho produktu. Magazín Top Fashion testoval najlepšie očné krémy na trhu a vybral TOP 8 produktov, ktorými sa teraz môžete inšpirovať:

 • Najlepší očný krém proti tmavým kruhom: Dr Barbara Sturm Eye Cream

Ľahký očný krém od Dr. Barbara Sturm odstraňuje opuchy a tmavé kruhy pod očami. Má osviežujúce účinky a tiež zjemňuje očné okolie. Zároveň ošetruje jemnú pleť a dodáva jej potrebnú hydratáciu.
 • Najlepší očný krém pre žiarivý pohľad: Chanel Sublimage La Créme Yeux

Regeneračný očný krém Chanel Sublimage obsahuje extrakt z cenných vanilkových strukov, ktoré spolu s ďalším patentovaným zložením robia z očného krému účinnú zbraň v boji proti starnutiu. Očné línie sú viditeľne pevnejšie, hydratovanejšie a na pohľad žiarivejšie.
 • Najlepší očný krém na upokojenie: Aesop Parsley Seed Anti-oxidant

Bohatý výživný, ľahko vstrebateľný krém s intenzívnym hydratačným a antioxidačným účinkom, ktorý bol vytvorený špeciálne na citlivú pleť okolo očí. Obsahuje zmes vitamínov, zeleného čaju a bambuckého masla, ktoré vyhladzuje jemné linky a vrásky.
 • Najlepší očný krém pod Make-Up: Summer Fridays Light Aura 

Obohatený o účinnú zmes vitamínu C a peptidov, viditeľne rozjasňuje celé očné okolie a stimuluje prirodzenú tvorbu kolagénu v pleti pre jej pevnejší a hladší vzhľad. Intenzívne hydratačné zloženie obsahuje aj kofeín, ktorý znižuje opuchy pod očami. Očné okolie je hydratované, upokojené a dokonale pripravené na aplikáciu make-upu alebo korektora.
 • Najlepší očný krém proti starnutiu: Elizabeth Arden Prevage Anti-Aging 

Protivráskové očné sérum Elizabeth Arden Prevage pomáha bojovať proti predčasnému starnutiu pleti. Vyhladzuje vrásky a jemné linky a celkovo pleť omladzuje. Zloženie s obsahom antioxidantov účinne spomaľuje starnutie pleti, redukuje pigmentové škvrny, opuchy a kruhy pod očami.

 

 • Najlepší očný krém pre každý problém: Estée Lauder Advanced Night Repair

Koncentrovaná očná starostlivosť od Estée Lauder cieli na všetky typy vrások a účinne pleť spevňuje. Pôsobí počas dňa aj noci a okrem vyhladenejšej pleti vám pomôže zbaviť sa vačkov a kruhov pod očami. Zanechá len rozžiarený pohľad plný života.

 

 • Najlepší očný krém pre rozjasnenie: Rose Inc Revival

Toto výživné a zároveň ľahké zloženie perleťového krému pretvára oblasť pod očami viditeľne rozjasňujúcim efektom a navyše znižuje výskyt tmavých kruhov a opuchov. Môže byť použitý ako hydratačný krém alebo podkladový make-up pre oživený a žiarivý vzhľad.
 • Najlepší očný krém na korekciu vrások: Clinique Smart Clinical Repair 

Tento očný krém proti vráskam je navrhnutý tak, aby posilnil pokožku očného okolia. Pomáha viditeľne vyhladzovať línie a vrásky, podporuje prirodzený kolagén pokožky a v neposlednom rade posilňuje bariéru vlhkosti pokožky.
  8418

  Súvisiace články