Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Testujeme / 1. február 2023

7 najlepších korektorov proti začervenaniu pleti

Rozlúčte sa s tmavými kruhmi pod očami a začervenanou pleťou, pomocou zelených korektorov. Tím Top Fashion pre vás testoval tie najlepšie z nich.

7 najlepších korektorov proti začervenaniu pleti

Zelený korektor je obľúbeným nástrojom v našich arzenáloch make-upu, pretože dokáže maskovať nerovnomerné tóny pleti. Zelená je na škále farieb opozitom červenej farby, čo v praxi znamená, že je schopná neutralizovať začervenané pupienky, popraskané žilky, jazvy po akné, spáleniny od slnka a všetky typy zápalov. Navyše väčšina zelených korektorov pôsobí prirodzene, takže sa už nikdy nemusíte báť, že po nanesení produktu budete vyzerať ako panda.

Ako ho správne používať?

Ak potrebujete pomoc so zakrytím super červených pupienkov, siahnite po zelenej s vyšším krytím. Najprv navrstvite zelený korektor a potom ho pretrite podkladovou bázou. Akékoľvek zafarbenie, ktoré ešte prenikne, môžete ľahko prekryť bežným korektorom či make-upom. Ak však potrebujete neutralizovať väčšiu oblasť začervenania, lepšou voľbou môže byť tónovaný zelený hydratačný krém. Najdôležitejšia vec, ktorú treba mať na pamäti, je heslo: menej je viac. Aplikujte preto tenké vrstvy produktu, ktoré budú mať za následok prirodzenejší vzhľad.

Objavte 7 najlepších zelených korektorov na trhu:

Intenzívny krém redukujúci začervenanie pleti

Kultový multifunkčný krém pre okamžitú neutralizáciu začervenania pleti. Presne o to sa postará intenzívny krém Dr. Jart+ Cicapair™ Tiger Grass Color Correcting Treatment. Počas aplikácie sa jeho zelené sfarbenie mení na telové, takže začervenanie zmizne a nedokonalosti budú menej viditeľné. Sami hneď pochopíte, prečo sa stal jednotkou svojho druhu v Európe a Severnej Amerike.Navyše vám ponúka vždy dôležitú vrstvu minerálnej ochrany SPF 30, ktorú oceníte nielen v lete, ale aj v zime.

Dr. Jart+ Cicapair™ Tiger Grass Color Correcting Treatment
Dr. Jart+ Cicapair™ Tiger Grass Color Correcting Treatment

Korektor s vitamínom B3

Neutrogena® Clear Coverage Concealer, vyvinutý s dermatológmi pre pleť so sklonom k akné, ponúka ľahké krytie korigujúce farbu, ktoré nezhoršuje vaše akné. Ako? Každý odtieň je formulovaný s niacínamidom (vitamín B3) a bez oleja, vône, parabénov či sulfátov. Takže zamaskujte nedokonalosti pleti bez toho, aby ste sa museli báť, že ich ešte zhoršíte. Tento produkt má skvelé krytie, vyrovná tón vašej pleti a zároveň zakryje tmavé škvrny.

Neutrogena® Clear Coverage Concealer
Neutrogena® Clear Coverage Concealer

Pleť ako z photoshopu

Ak hľadáte produkt, ktorý túto prácu zvládne, môžeme vám odporučiť HD Photogenic Concealer od NYX. Je dostatočne silný na to, aby neutralizoval sfarbenie pleti iba jedným alebo dvoma ťahmi a dostatočne krémový na to, aby sa na veľmi suchej pokožke nelepil. Krásne drží aj pod najrôznejšími základnými produktmi od korektorov až po podkladové bázy. Získať dokonalú, farebne zjednotenú pleť nemusí byť žiadna veda.

HD Photogenic Concealer od NYX
HD Photogenic Concealer od NYX

Krémová paleta korektorov

Objavte krémovú paletu korektorov inšpirovanú profesionálmi, ktorá neutralizuje nedokonalosti tónu pleti. Súprava na korekciu farieb Infallible Total Cover od L'Oral Paris vyvažuje, koriguje a zdokonaľuje pleť, pretože odstraňuje sfarbenie pleti pomocou účinných krémových korektorov pleti. Táto paleta od L'Oreal vás dostane späť k životu.

Infallible Total Cover od L'Oral Paris
Infallible Total Cover od L'Oral Paris

CC krém pre zjednotenie pleti

CC Red Correct od Erborian pomáha zlepšiť vzhľad Vašej pleti. Obsahuje ochranný faktor SPF 25. Textúra rozjasňujúceho krému je ultrajemná, s vysokým obsahom pigmentov, ktoré pomáhajú korigovať začervenanie a zlepšujú vzhľad pleti. Zamatový, hydratačný a miešateľný produkt krásne zjednotí pokožku.

CC Red Correct od Erborian
CC Red Correct od Erborian

Bezchybný vzhľad

Korektor Lancôme Teint Idole Ultra Wear Camouflage zamaskuje všetky nedokonalosti pleti a dodá vašej tvári bezchybný vzhľad. Použite ho na celú tvár, ak máte červené tóny, ktoré potrebujete eliminovať. Stačí veľmi malé množstvo a pokrytie trvá celý deň. Má dlhotrvajúci efekt, ľahko sa aplikuje a redukuje nedokonalosti pleti.

Korektor Lancôme Teint Idole Ultra Wear Camouflage
Korektor Lancôme Teint Idole Ultra Wear Camouflage

Krycia tyčinka

Krycia tyčinka Cover Stick Corrector Concealer od Maybelline dokáže zakryť tmavé kruhy po očami, začervenanie pleti a iné nedokonalosti, jedným ťahom. Naneste malé množstvo korektora a prstami ľahko rozmiešajte. Produkt v tyčinke neupcháva póry. Bonusom je aj hypoalergénne zloženie a vodotesnosť.

Cover Stick Corrector Concealer od Maybelline
Cover Stick Corrector Concealer od Maybelline
    3240

    Súvisiace články