Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 23. november 2021

Must-have sezóny: Farebný kabát

Kvalitný kabát je základom každej jesene a zimy, bez neho sa v aktuálnom počasí nedá existovať. Väčšina z nás preto siaha po multifunkčných, univerzálnych kúskoch, ktoré sa jednoducho kombinujú a tak ich ľahko využijeme počas celej sezóny. Avšak niekedy si outfit jednoducho žiada niečo veselšie a výraznejšie. Farebné kabáty zrejme aj preto pomaly ovládajú jesenno-zimnú módu.

Must-have sezóny: Farebný kabát

Kabát je statement kúsok. Vynikať by mal svojim spracovaním a kvalitou, ale aj zaujímavým dizajnom. Ak aj vás už však nudia neutrálne, základné farby ako čierna, hnedá či béžová, a máte chuť vyskúšať niečo veslšie a zaujímavejšie, siahnite po výraznom, farebnom kabáte!

Farebné kabáty sú hitom sezóny a podľahli im už mnohé známe osobnosti a módne influencerky. Nech už stavíte na akúkoľvek farbu, efektný výsledok je zaručený pretože výrazné farby sa nielenže počas tohto ročného obdobia často nevidia, farebné kabáty sú ešte viac unikátne.

Po výrazných tónoch zelenej, červenej, ružovej, modrej či mnohých ďalších môžete siahnuť v prípade, že hľadáte trench coat, klasický vlnený kabát alebo dokonca teddy coat. Na každom totiž farby skvelo vyniknú. Nezálží pritom vôbec ani na tom, či hľadáte formálnejší alebo ležérny model, výrazne farby skutočne pristanú každému typu.

Naše tipy

Foto: Instagram, archív značiek

    2414

    Súvisiace články