Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Dizajn / 26. apríl 2022 / PR

Módna ikona Alex Rivière navrhla limitovanú kolekciu interiérového dizajnu

Westwing sa po prvýkrát spojil s mediálne známou business woman a style ikonou Alex Rivière a spoločne navrhli kolekciu Alex Rivière x Westwing Collection, ktorá je oddnes v predaji. Limitovaná kolekcia obsahuje 26 noviniek v kategóriách nábytku, osvetlenia, textilu a doplnkov.

Módna ikona Alex Rivière navrhla limitovanú kolekciu interiérového dizajnu

Keď sa spojí inšpiratívna módna ikona so zmyslom pre estetiku a medzinárodný líder v oblasti online interiérového dizajnu, vznikne výsledok, ktorý stojí zato. Pri tvorbe produktov sa tím Westwing a španielska módna ikona Alex Rivière, zamerali na prírodné farby, ako je sivobiela a béžová, vďaka čomu budú produkty skvele ladiť s rôznymi štýlmi interiéru. Túto farebnú schému zladili aj s prírodnými materiálmi ako mangové drevo, ľan, travertín a béžový mramor. Takto sa dajú všetky prvky jednoducho navzájom kombinovať a vytvárať tak príjemnú atmosféru.

Pokojná estetika

„Pri spolupráci s dizajnérskym tímom Westwing Collection sme sa rozhodli použiť mnoho prírodných materiálov, ako je travertín, vlna, drevo a keramika. Celé to pôsobí organicky a nadčasovo. Každý prvok kolekcie bol navrhnutý s ohľadom na odolnosť. Vďaka mojej vášni pre pokojnú estetiku sú produkty univerzálne a predstavujú dokonalý základ pre váš domov. Paleta farieb je veľmi jemná a kolekcia prináša závan sviežosti. Som na to veľmi hrdá, pretože je to vôbec prvá spolupráca s Westwing Design a skutočne vystihuje podstatu mojej osobnej estetiky,“ prezradila štýlová ikona a kreatívna riaditeľka Alex Rivière.

Alex Rivière x Westwing Collection
Alex Rivière x Westwing Collection

Osobnú estetiku zmyselnej tmavovlásky môžete poznať aj z magazínu Top Fashion, či sociálnych sietí, kde jej módne inšpirácie a zmysel pre detail častokrát zverejňujeme aj na našom profile. S jej minimalistickým štýlom sa stotožňujeme aj my v redakcii a preto sme radi, že vám môžeme predstaviť novinku z jej tvorby medzi prvými.

Súčasné trendy aj elegancia

„Pre našu prvú spoluprácu s internetovým tvorcom bolo pre nás dôležité vytvoriť niečo rafinované a aktuálne. Osobný štýl Alex Rivière je šik, klasický a veľmi jednoduchý, no zároveň vždy trendový – čo sa perfektne hodí ku Westwing Collection. Spolu s Alex sme vytvorili pestrú škálu produktov, od nášho jedinečného kresla Solomon až po odolné travertínové lampy a organicky tvarované vázy, aby si každý našiel niečo, čo sa mu hodí. Kolekcia Alex Rivière x Westwing Collection spája súčasné trendy a eleganciu – a nemôžeme byť viac nadšení, keď vidíme všetky tieto krásne prvky v rôznych domácnostiach,“ povedala Alexandra Tobler, kreatívna riaditeľka Westwing Collection.

 

Kolekcia Alex Rivière x Westwing Collection je dostupná na Westwing.sk od dnes 26. apríla 2022.

Zdroj: Alex Riviere x Westwing Collection, © Phil Blandow for Westwing

    1034

    Súvisiace články