Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 15. december 2021

Svetrové trendy sezóny

Počas chladnej, sychravej zimy nie je svetrov nikdy dosť. Pokiaľ si aj váš šatník žiada refresh a hľadáte teda nový kúsok, ktorým ozvláštnite svoje outfity, inšpirujte sa najväčšími trendami sezóny.

Svetrové trendy sezóny

Zaujímavé výstrihy

Jeden zaujímavý, asymetrický alebo inak prekvapivý výstrih dokáže premeniť aj ten najjednoduchší a najobyčajnejší sveter. Takýmto kúskom skvelo ozvláštnite každý outfit.

@lindatol_
@lindatol_

Party kardigány

Keď sa povie kardigán, väčšine z nás hneď napadne sofistikovaný, elegantný outfit. Avšak túto sezónu sa nosia odvážne, výrazné a sexi modely, ktoré sú ako stvorené na párty sezónu. Stavte na metalické látky pre slávnostný efekt.

@lucywilliams02
@lucywilliams02

Výrazné farby

Svetre sa nemusia niesť iba v neutrálnych, prírodných farbách. Osvieženie do outfitu môžete priniesť aj pomocou výrazných farieb od výmyslu sveta. Nenechajte sa obmedzovať farbami či vzormi, buďte kreatívni.

@veronicaferraro
@veronicaferraro

Chunky

Niet nad hrubý, príjemný sveter, v ktorom sa počas sychravých dní cítite pohodlne ako v deke. Presne také svetre majú svoje miesto medzi tohtoročnými trendami. Nosiť sa dajú takmer s hocičím, od džínsov až po šaty.

@alexisforeman
@alexisforeman

Vesta

Veľkým hitom sezóny sú pletené vesty. Zatiaľ čo niektoré módny ikony preferujú neutrálne, univerzálne modely, iné siahajú o výrazných vzoroch a farbách. Vybrať si teda môžete to, čo vám najviac vyhovuje.

@themirroredit
@themirroredit

Foto: Instagram

    803

    Súvisiace články