Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Vlasy / 3. november 2022

Jesenné účesy 2022

Prinášame vám inšpiráciu vlasových trendov z prehliadkových mól pre sezónu jeseň/zima 2022.

Jesenné účesy 2022

Sezóna jeseň/zima je v plnom prúde a my sme zosumarizovali vplyv týždňov módy na naše šatníky. Prehliadkové móla boli prirodzene zaplavené inšpiráciou nielen z oblasti módy, ale aj beauty. Týždeň módy v Paríži, Miláne, New Yorku a Londýne mal niekoľko spoločných prvkov: priniesli nám niekoľko prehodených vlasov, objemné stylingy, vlasové doplnky aj vrkoče. Pozrite si kľúčové vlasové trendy a inšpirujte sa TOP jesennými účesmi v čase večierkov, zimných svadieb či blížiacich sa plesov.

Dievčenský pôvab v Chanel

Lesklé vyfúkané dĺžky rozdelené na boky a doplnené elegantnými sponkami od Chanel. Elegantný retro nádych docielite prehodenou cestičkou na jednu stranu. Pre dokonalý vzhľad stavte na postupne zostrihané vlasy vpredu. Tento účes je vhodný aj pre ženy s ofinou.

Chanel
Chanel

Dvojitá textúra u Diora

Cestička na stred a pevné holandské vrkoče doladené krištáľovými čelenkami Dior. Dielo hairstylistu Guida Palaua, ktorý sa spojil s kľúčovými témami módneho domu – silou a ženskosťou. Tento romantický účes môžete zvoliť na svadbu, ples či špeciálnu príležitosť.

Dior
Dior

Atletický drdol v Max Mara

Max Mara priniesla späť atleticky vyzerajúce nízke drdoly s cestičkou na stred a lesklým povrchom. Elegantný a športový účes môžete zvoliť do práce, na stretnutie s priateľmi, ale aj do divadla. Stačí zvoliť správen doplnky a zvyšok outfitu, ktorý dotvorí cieľ, ktorým sa chcete uberať.

Max Mara
Max Mara

Mokrá textúra u Fendi

Pokračovaním trendu vlasových doplnkov, ktorý sme videli na prehliadkových mólach, boli aj mokré textúrované pramene vo Fendi. Ulízané pramene vlasov zopnuté elegantnými zlatými sponkami a voľnejšie dĺžky kombinujú dva trendy. Mokrý efekt známy pod pojmom „wet look“ aj plážové vlny „beach vawes“.

Fendi
Fendi

Nízke chvosty na Ulla Johnson

Na prehliadke značky Ulla Johnson predviedli modelky predviedli elegantné šatky do vlasov, ktoré boli uviazané okolo nízkych chvostov a zviazané v spodnej časti, nie navrchu. Veľmi moderný a ležérny jesenný účes, ktorý môžete zvoliť k návšteve divadla či na prvé rande.

Ulla Johnson
Ulla Johnson

Elegantné čelenky u Davida Komu

Cik-cak čelenky sa vrátili na mólo v prevedení modeliek na prehliadke David Koma, kde stylistka Kenna Land ozdobila účes týmto retro doplnkom. Kto by to bol povedal, že obľúbený školský look z roku 2000 budeme nosiť aj aktuálnu jesennú a zimnú sezónu.

David Koma
David Koma

Bombshell look v Halperne

Značka Halpern privítala návrat bombshell účesu s rovnými dĺžkami zatočenými na končekoch vlasov. Dĺžka strihu po ramená a postupne strihané vlasy popri tvári vám vytvoria želaný sexi účes. Tento štýl sa hodí sa najme rovným a hustejším vlasom.

Vrkoče a mašle u Brandon Maxwell

Dievčenské vrkoče, mašle a nízke drdoly predstavené na módnej prehliadke Brandon Maxwell v New Yorku. Tri elegantné trendy účesov, ktoré sa nosia jesennú sezónu 2022. Ak patríte k minimalistom, nemusíte kombinovať všetky trendy naraz, stačí ak vyskúšajte jeden z prvkov.

    1304

    Súvisiace články