Po letných šatkách nastáva čas siahnuť po baretkách a plážové vlny vymeniť za ležérne konské chvosty, ktoré prežijú v daždi a vetre. Inšpirujte sa našimi tipmi a vytvorte nenáročné jesenné účesy.

Half-Do

V angličtine sa na zaujímavý výčes používa výraz „updo“ a v prípade pololežérného, no pritom stále uhladeného looku sa používa pojem „half-do“. A práve tento half-do je dokonalou jesennou voľbou. Jednoducho a rýchlo ho vyčarujete z akejkoľvek dĺžky a navyše si ho môžete personalizovať doplnkami podľa svojho vkusu.

jesenné účes@mobinapei

 

 

Parisian Chic

Keď majú Parížanky bad hair day, tak ho veľmi rýchlo zamaskujú, napríklad aj takou baretkou. Nielenže je dokonalým jesenným doplnkom, ktorý pôsobí sofistikovane a nesmierne chic, no skryje aj neposedné vlasy. Stačí ich jemne nastrapatiť pre nedbalý dojem.

maralafontan@maralafontan

 

 

Boss Girl

Niekedy je jednoduchosť tou najelegantnejšou voľbou. Obyčajný hladký konský chvost s pár vytiahnutými pramienkami rámujúcimi tvár pôsobia elegantne a zároveň profesionálne. Jednoducho ideálna voľba do práce, tvorí ideálny pár s predĺženým sakom či trench coatom.

dulceida@dulceida

 

 

Street Smart

Na tie dni, kedy sa vám nechce vymýšľať nič extra a predsa sa neuspokojíte s basic konským chvostom alebo rozpustenými vlasmi. Stačí vytvoriť vysoký konský chvost a po celej dĺžke ho predeliť niekoľkými gumičkami. Tento účes pôsobí veľmi ležérne a pritom upravene.

maddiebriell@maddiebriell

 

 

Messy Braid

Keď sa neviete rozhodnúť medzi konským chvostom a vrkočom, doprajte si zapletený konský chvost. Jednoducho stiahnite na mieste, kde vám vyhovuje a zapleťte. Strapatá, ležérna verzia je ako stvorená na kombináciu s chunky svetrami.

chloehayward @chloehayward

 

 

Sleek

Posledným konským chvostom medzi našimi tipmi je jeho uhladená verzia, ktorú by ste pokojne mohli zvoliť aj na slávnostnejšiu udalosť. Stačí vlasy poriadne uhladiť a stiahnuť do pevného chvostu. Nechajte vyniknúť lesk vlasov, ktorý bude tým najlepším šperkom.

walkerkylee@walkerkylee

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie krásaCeramidy: Zložka, ktorú pleť na zimu pot...

Naša pokožka sa počas ročných období správa odlišne. Niekedy potrebuje čo najviac ľahkosti a voľnosti dýchať, inokedy si zasa pýta pomoc...


Najlepšie očné krémy pre každý typ probl...

Venujete svojmu očnému okoliu špeciálnu starostlivosť? Je to vôbec potrebné a ak áno, tak po akých produktoch je vhodné siahnuť? Prezradíme...


Šport a fitness | 13.okt 2020

Ak nemáte rozpočet na kvalitné magnézium...

Zdravý životný štýl, vhodná strava a adekvátny pohyb, to všetko je dôležité ak chceme, aby sme boli fyzicky a psychicky...


Trendy krasa | 08.okt 2020

Predstavujeme vám Chirkoz, súkromnú klin...

Špecializovaná súkromná klinika Chirkoz v Bratislave úspešne poskytuje svoje služby klientom už od roku 2004. Venuje sa predovšetkým plastickej a estetickej chirurgii...

 
 predplatné new

 
 predplatné new

 

Naše tipy

Beauty pomôcky: Ktoré vyskúšať a na ktor...

Dnes je na trhu toľko najrôznejších pomôcok na starostlivosť o pleť, že je takmer nemožné sa v&...

Jesenná účesová inšpirácia

Po letných šatkách nastáva čas siahnuť po baretkách a plážové vlny vymeniť za ležérne konské chvosty...

Prineste farebnú jeseň do svojho domova

Jeseň má svoju špecifickú atmosféru, ktorú každoročne oceníme. Je dokonalou zmesou letného sentiment...