Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Gastro / 28. september 2023 / PR

Jesenné potešenie: Pumpkin spice cake

Značka Nespresso opäť prichádza so sezónnou kávou v rámci existujúceho radu Barista Creations pre systém Original a Vertuo, ktorý sa inšpiruje tradičnou sviatočnou arómou koreneného tekvicového koláča.

Jesenné potešenie: Pumpkin spice cake

Táto káva v limitovanej edícii Pumpkin Spice Cake je zmes praženej a mletej kávy s kofeínom a bez kofeínu. Jemná zmes káv Arabica z Etiópie a Latinskej Ameriky bohatá na korenené tóny, ako je klinček, škorica a kardamón, spojená s chuťou sladkej tekvice. Ak pridáte trochu našľahaného mlieka, dostanete ikonickú jesennú šálku kávy, zahalenú v hrejivých korenených tónoch. Tekvicové korenie vystihuje náladu sezóny a dokáže majstrovsky vyvážiť sladké tekvicové a kávové tóny bez toho, aby jeden z nich zatienil druhý.

Kávu pre systém Original si pripravíte najlepšie ako Lungo (110 ml) a ideálne s trochou našľahaného mlieka. Kávu pre systém Vertuo potom odporúčame pripraviť do väčšej šálky, teda vo veľkosti Signature (230 ml). Aj v tomto prípade odporúčame pridať trochu našľahaného mlieka. A pre skutočných pôžitkárov, môžete ozdobiť hustou šľahačkou, posypanou zmesou korenia škorice, muškátového orieška a zázvoru.

PUMPKIN SPICE CAKE
PUMPKIN SPICE CAKE

Pre viac inšpirácie na variácie receptúr navštívte naše webové stránky www.nespresso.com.

TIP Coffee Ambasádorky Nespresso, Pavly Markovej:

„Prvé sychravé dni lákajú na zahriatie nad veľkou šálkou voňavej kávy. Nielen v móde, ale aj v kávovom svete sa môžeme tešiť na množstvo jesenných trendov. Doplňte si svoju šálku kávy o stále obľúbenejšie rastlinné alternatívy klasického mlieka alebo o hrejivé korenie, ako je škorica, klinčeky, zázvor či muškátový oriešok. Nielenže vás táto káva ešte viac zahreje, ale tieto druhy korenia majú aj mnoho blahodarných účinkov na vaše zdravie. Kuchyňa mnohých z nás sa už v prvých jesenných dňoch prevonia tekvicovými receptami. Teraz si môžete arómu sladkého tekvicového koláča dopriať aj vo vašej Nespresso káve – nová limitovaná edícia Pumpkin Spice Cake je dostupná pre oba Nespresso systémy – Original (110ml) aj Vertuo (230 ml) a poteší Vás sladkými tónmi tekvice, ktoré evokujú kombináciu s korenenými tónmi kávy, pripomínajúcimi škoricu a klinček.“

Kávu Pumpkin Spice Cake v limitovanej edícii je možné zakúpiť za cenu 6 € (balenie 10 kapsúl) pre systém Original a pre systém Vertuo za 7,90 € (balenie 10 kapsúl).

Dostupná je exkluzívne v Nespresso Boutiques a online od 11. 9. 2023. Káva pre oba systémy bude dostupná iba do vypredania zásob.

    3520

    Súvisiace články

    No related pages found.