Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Made in Czecho-Slovakia / 8. november 2021 / PR

Je čas zažiariť s novou kolekciou šperkov od ALO diamonds

S príchodom farebnej jesene a nadchádzajúcich vianočných sviatkov vám prinášame neodolateľnú kolekciu zlatých skvostov s diamantmi a drahokamami od českej prestížnej klenotníckej spoločnosti ALO diamonds pre sezónu jeseň-zima 2021/2022.

Je čas zažiariť s novou kolekciou šperkov od ALO diamonds

Time to shine

Nechajte sa uniesť majstrovsky spracovanými šperkami v bielom, žltom či ružovom zlate rozžiarenými diamantmi a drahými kameňmi. Značka ALO diamonds vám chce byť nablízku pri každom vašom kroku, ozdobiť vás v každej chvíli vášho života a preto v kolekcii nájdete každodenné doplnky v nadčasovom i módnom dizajne rovnako ako aj unikátne kúsky na výnimočné príležitosti s investičnou hodnotou. Každý šperk ALO diamonds je spracovaný s láskou, nadšením a starostlivosťou. Prináša preto radosť a krásu rovnako ako trvalú hodnotu.

Must-have

Tenisový náramok je akýmsi šperkovým “must have“. Pokiaľ vás ešte nezdobí, vyberte si z novej ponuky rôzne prevedenia tohto slávneho a nadčasového kúsku. Je každodenným doplnkom i talizmanom českej olympijskej víťazky, tenistky Petry Kvitovej. Páči sa vám biele, žlté, alebo ružové zlato? Doplňte ho prsteňmi s diamantmi vsadenými v rovnakom štýle do hladka, ktoré je možné nosiť samostatne, ale aj vrstviť, rovnako ako náramky.

Modrá žiara diamantov

Diamanty v modrom odtieni, ktorých výraznosť bola docielená technológiou na báze tepelnej úpravy, sú vsadené do prsteňov, náušníc a náhrdelníkov v bielom, alebo ružovom zlate, ktoré lichotí ich farebnému odlesku. Všetky šperky sú bohato ozdobené bielymi diamantmi, aby ešte viac pozdvihli krásu a odlesk modrých diamantov.

Classic First Black & White

Krása a lesk bielych a čiernych diamantov maximálne vyniká vďaka uchyteniu pomocou krapien. V minimalistickom nadčasovom štýle pre každý deň a každú príležitosť, či už je to v práci, pri športe, alebo na večierku, pristanú Vám vždy a všade! Elegantná aj odľahčená klasika spojuje šperk a investíciu trvalej ceny.

Farebné drahokamy

Prsteň Fantasy s kunzitom, ochranným kameňom, slúži ako štít pre auru a chráni pred nežiadúcimi energiami. Akvamarín nesie pomenovanie po morskej hladine, práve kvôli svojej farbe. Prináša pocit kľudu a spokojnosti. Je kameňom a symbolom lásky. ALO diamonds necháva maximálne vyniknúť krásu drahokamov a ich odleskov v pôsobivom a módnom prevedení vsadeného do zlata.

Smaragdy a zafíry v nesmrteľnom dizajne

Smaragdy a zafíry sú popri diamantoch najobľúbenejšie drahokamy oslnivej krásy a trvalej hodnoty. Jedným z najviac hodnotných a taktiež najznámejším drahokamov je smaragd. Je symbolom očisty, regenerácie a taktiež úspešnej lásky. Zafíry sa zase radia medzi jedny z najvzácnejších a taktiež najcennejších drahokamov s veľkou ochrannou mocou. Pristanú všetkým a obzvlášť v nesmrteľnom dizajne sa stávajú šperkom nielen na celý život, ale aj pre ďalšie generácie.

Diamantový Mix & Match

Šperky zďaleka nie sú len výsadou žien, alebo ozdobou na výnimočnú príležitosť. Noste ich každý deň! Vrstvite ich a kombinujte. Striedajte si ich napríklad aj s partnerom, hlavne nech žiadny váš deň nie je nudný, ale žiari zlatom a diamantmi. Dovoliť si ich môžu aj tí, ktorý nevlastnia zlatú kartu, pretože zlaté náramky ALO diamonds začínajú už na cenách od 400 €.

Jesenné kvety so safírmi

Majstrovská precízna práca klenotníkov a dizajnérov ALO diamonds rozkvitla naplno v kvetinových šperkoch s použitím zafírov multicolor v širokej škále odtieňov. Tie sú vďaka starostlivej šperkárskej práci s efektom gradácie akoby prebudené k životu. Dotyk sviežosti im dodávajú centrálne morské perly. Výnimočný šperk pre výnimočnú ženu a ozdoba šperkovnice.

Trblietavé diamantové listy a pierka

Dizajnéri a majstri šperkári v ALO diamonds si dali záležať na každom detaile, aby premenili dokonalú krásu prírody do toho najdokonalejšieho šperku. Krehká krása diamantmi a tanzanitmi posiatych lístkov sviežich ako sama príroda je obľúbeným motívom pre romantické duše. Tanzanit je veľmi vzácny, vzhľadom k tomu, že sa nachádza len na jedinom mieste na svete. Niekedy je označovaný ako najvzácnejší drahokam našej planéty. Takisto nežné sú aj pierka majstrovsky spracovaných prsteňov, alebo brošní, ktoré sa trbliecu pri každom pohybe.

Diamantový lesk

Výnimočné skvosty zo žiarivo bielych diamantov s bagetovým výbrusom vsadené do bieleho zlata v tvaroch a kompozíciách maximálne odrážajúcich každý záblesk svetla. Šperky v exkluzívnej kvalite a prevedení sú nielen ozdobou na špeciálne príležitosti, ale taktiež krásnou alternatívnou investíciou ohodnotenou časom.

Novú exkluzívnu kolekciu šperkov TIME TO SHINE českej klenotníckej značky ALO diamonds nájdete aktuálne dostupnú v butikoch na Slovensku.
    1020

    Súvisiace články