Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Made in Czecho-Slovakia / 30. október 2022 / PR

Michael Kováčik odprezentoval kolekciu AFFAIR UNIFORM

Magazín Top Fashion prijal pozvanie na privátnu prezentáciu nadchádzajúcej kolekcie módneho návrhára Michaela Kováčika.

Michael Kováčik odprezentoval kolekciu AFFAIR UNIFORM

Módny dizajnér Michael Kováčik v spolupráci s butikom OBSESSION predstavil 26. októbra privátnu prezentáciu očakávanej kolekcie JAR/LETO 2023 s názvom “AFFAIR UNIFORM”. Novodobú uniformu, ktorá sa ľahko prispôsobí celodennému programu.

Power dressing

Definíciou návrhárových kolekcií je sila, sex-appeal, elegancia a sebavedomie. Vyhľadávaný power dressing je otvorený potrebám tých, ktorí radi trávia svoj voľný či pracovný deň v pomyselnej uniforme. Kúsok v šatníku, ktorý má vďaka Michaelovým špecifickým prvkom nádych nevšednosti, pohodlne sa nosí a ľahko ho môžete z dopoludňajších hodín pretvoriť na módu večernú.

Unisex

Z pôvodných "RED CARPET" rób do svojej tvorby Michael v priebehu rokov adaptoval všetko, čo na zostavenie plnohodnotného šatníka potrebujeme. Oblieka nielen ženy, ale aj mnoho moderných mužov, ktorí si zakladajú na reprezentatívnom zovňajšku. Jeho tvorba je už niekoľko sezón unisex, čím v sebe spája to najlepšie z oboch svetov.

See now, buy now

Pozvaní hostia mali jedinečnú príležitosť modely vyskúšať a vďaka formátu prezentácie “see now, buy now” si ich vysnívaný kúsok rovno zaobstarať. „Je nám veľkou cťou prepojiť premiéru novej kolekcie s butikom Obsession Multibrand Store, ktorý je známy svojou selekciou najprestížnejších svetových dizajnérov a značiek,“ prezradila art directorka a produkčná Daniela Pilná.

Kvalitné materiály a spracovanie

V súčasnej dobe prechádza butik pod vedením majiteľky Terezy Němečkovej celkovým refreshom, ktorý podporuje lokálnych tvorcov. Michael Kováčik sa stal súčasťou portfólia obchodov už sa svojou jesennou kolekciou s názvom “Story telling FW22”. V tejto chvíli je jediným Česko-Slovenským tvorcom, ktorý butik reprezentuje. Obsession Multibrand Store kladie dôraz na kvalitné materiály a prvotriedne spracovanie poskytovaného sortimentu, ktorý Michael bezpochyby spĺňa.

Na privátnej prezentácii módneho návrhára Michaela Kováčika nechýbal ani magazín Top Fashion. Exkluzívne zhliadnutie nadchádzajúcej kolekcie s názvom Affair Uniform pre sezónu jar/leto 2023 si nenechala ujsť naša editor-in-chief Barbora Franeková a kreatívna konzultantka Zuzana Stráska.

Doplnky

Nadchádzajúcu kolekciu opäť doplnili šperky z dielne Evy Che – Che Hub Collective. Obuv modeliek podčiarkli lodičky značky Jenny Fairy. 

O vizuálnu kampaň kolekcie MICHAEL KOVACIK ss23 sa postaral tím: Fotografka Anastassiya Vorbyeva, art directorka a produkčná Daniela Pilná, Make-up artistka Eliška Matějková a modely Andrea S. a Max K. z modelingovej agentúry Elite Model Management.

    857

    Súvisiace články