Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 15. marec 2023 / PR

Jarný reštart

Po dlhej sivej zime potrebujeme čerstvý začiatok. Dni sú dlhšie, vonku je príjemnejšie a jarnú očistu si zaslúži ako váš šatník a domácnosť, tak aj vaše telo.

Jarný reštart

Niekto staví na zvýšený príjem tekutín, ovocia a zeleniny v strave alebo beauty rituály. To všetko je fajn, ale na jarný reštart sa dá ísť aj jednoduchšie. Skúste skrátka viac chodiť. Chôdza je jednou z najpríjemnejších a najpraktickejších schopností v živote a pobyt na čerstvom vzduchu prospeje telu aj mysli. V prípade, že sa nemôžete dostať von stačí niekoľko minút na bežiacom páse a telo naštartuje tvorbu endorfínov. Pravidelné prestávky na prechádzku pomáhajú neutralizovať hodiny sedenia a podporujú zdravý prietok krvi. Možno budete aj kreatívnejší. Chôdza je jedným z najrealistickejších spôsobov ako sa starať o seba a svoju kondíciu, najmä v správnej obuvi.

Novinka ECCO GRUUV- Stvorené pre chôdzu
Novinka ECCO GRUUV- Stvorené pre chôdzu

ECCO GRUUV

Nové tenisky ECCO GRUUV sú navrhnuté tak, aby poskytovali pri chôdzi pohodlie a podporovali každý krok. Skúste si naplánovať aspoň pol hodinu chôdze denne, rozprúdi sa vám tak lymfa a ideálne zrýchli dýchanie. Pre bezproblémový pohyb chodidla bez ohľadu na povrch majú Gruuv dominantný prvok - obojsmerne ohybnú gumovú podošvu. Pokiaľ sa teda vyberiete do mesta po dlažobných kockách, po tráve na lúke alebo budete bežať za lietadlom, prispôsobia sa povrchu a vďaka technológii tesnenia Ecco Fluidform sú odolné voči blatu.

ECCO GRUUV W Béžová
ECCO GRUUV W Béžová
ECCO GRUUV W Zelená
ECCO GRUUV W Zelená

Tenisky sú vyrobené z mäkkej kože Nappa Ecco s reflexným lemovaním a perforovanými detailmi pre lepšiu priedušnosť. Vydržia vám dlhé roky, môžete tak chodiť donekonečna a ešte ďalej. Pre najjednoduchšie nazúvanie je pripravená aj verzia bez šnurovania, stačí už len vstať a ísť.

Tenisky ECCO GRUUV sú špeciálne navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlnú chôdzu a podporovali každý váš krok.
Tenisky ECCO GRUUV sú špeciálne navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlnú chôdzu a podporovali každý váš krok.

Viac na sk.ecco.com

    1068

    Súvisiace články