Už počas Týždňov módy sa ukázalo, že jarné kúsky sa dajú nosiť už teraz. Niektoré sa objavovali v takej frekvencii, že nadobudli status jarných must-haves. Ktoré to sú?

Biele džínsy

Vymeňte klasickú modrú za bielu aspoň na jar v lete. Odľahčenejšia verzia klasických džínsov sa dá efektne kombinovať s kvetinami aj so zvieracími vzormi.

title@carodaur

Náš tip:

topshop

TOPSHOP

 

 

Remienkové sandále

Sandále ako vystrihnuté z 90.rokov sú späť. Videli sme ich už na mnohých influencerkách, no v našich končinách na nich dosiaľ nebolo vhodné počasie. S príchodom jari a teplejších dní ich však už môžete pokojne vytiahnuť.

4@adenorah

 

Náš tip:

zara

ZARA

 

 

Plisovaná sukňa

Midi plisované sukne by mali byť v šatníku každej ženy, pretože sa dajú využiť skutočne na mnoho spôsobov a príležitostí. Nastylovať ich môžete úplne na akýkoľvek štýl, budete sa cítiť žensky a elegantne.

3@songodstyle

 

Náš tip:

topshop2

TOPSHOP

 

 

Perlové šperky

Či už skutočne alebo umelé, perly sa budú nosiť na jar vo veľkom a všade. Pokojne teda investujte do náušníc, náhrdelníkov alebo príveskov, je to na vás. Nezabudnite ich vrstviť a kombinovať.

6@blancamiró
Náš tip:

alighieri

Alighieri

 

 

Kožená košeľa

Koža nie je typický materiál pre kolekcie na jar a leto, a už vôbec nie pre také kúsky akým je košeľa či blúzka. Avšak aj napriek tomu to s ňou skúsili značky ako Isabel Marant či Ganni. Zaobstarajte si rýchlo jednu aj vy, kým neprepuknú horúčavy.

5@pernilleteisback

 

Náš tip:

kitri

Kitri

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 25.feb 2020

Svadobné šaty v boho štýle sú inšpirovan...

Uvoľnenosť, neformálnosť a splývavosť - taký je boho, inak povedané bohémsky štýl v obliekaní. A nejde len o klasické spoločenské...


Trendy móda | 23.feb 2020

Moncler x Rick Owens: Kolaborácia na kol...

Všetci vieme, že Rick Owens je veľmi špecifickým dizajnérom. Má svoju víziu, ktorá sa často nestotožňuje s tradičným vnímaním módy či...


Trendy móda | 22.feb 2020

Emilio Pucci predstavuje kolaboráciu s K...

Značka Emilio Pucci bola posledné roky v úzadí. Jej sláva viac-menej upadla, avšak teraz sa vracia na scénu. Svoje znovuzrodenie oslavuje...


Trendy móda | 20.feb 2020

Street Style na MFW FW20

Ciao Milano! Konečne sme sa dočkali aj milánskeho týždňa módy. Ulice zaliate jarným slnkom umožnili štýlovým hosťom módnych prehliadok prevetrať...

 

envy inca inchi 2 300x300

 

envy inca inchi 2 300x300

banner.300x600 miluska

 

Naše tipy

Kostýmové trendy na jar

Džínsová bunda, trench coat či lodičky, to sú typické jarné kúsky. K tomuto ročnému obdobiu vša...

Džínsy na jarný spôsob

Univerzálne, praktické, pohodlné, také sú džínsy. Milované mnohými ženami na svete a niektoré s...

5 tipov ako na ekologický šatník

Byť ekologickejší neznamená iba prestať nakupovať vo fast fashion reťazcoch každý víkend, ale aj nak...