Už počas Týždňov módy sa ukázalo, že jarné kúsky sa dajú nosiť už teraz. Niektoré sa objavovali v takej frekvencii, že nadobudli status jarných must-haves. Ktoré to sú?

Biele džínsy

Vymeňte klasickú modrú za bielu aspoň na jar v lete. Odľahčenejšia verzia klasických džínsov sa dá efektne kombinovať s kvetinami aj so zvieracími vzormi.

title@carodaur

Náš tip:

topshop

TOPSHOP

 

 

Remienkové sandále

Sandále ako vystrihnuté z 90.rokov sú späť. Videli sme ich už na mnohých influencerkách, no v našich končinách na nich dosiaľ nebolo vhodné počasie. S príchodom jari a teplejších dní ich však už môžete pokojne vytiahnuť.

4@adenorah

 

Náš tip:

zara

ZARA

 

 

Plisovaná sukňa

Midi plisované sukne by mali byť v šatníku každej ženy, pretože sa dajú využiť skutočne na mnoho spôsobov a príležitostí. Nastylovať ich môžete úplne na akýkoľvek štýl, budete sa cítiť žensky a elegantne.

3@songodstyle

 

Náš tip:

topshop2

TOPSHOP

 

 

Perlové šperky

Či už skutočne alebo umelé, perly sa budú nosiť na jar vo veľkom a všade. Pokojne teda investujte do náušníc, náhrdelníkov alebo príveskov, je to na vás. Nezabudnite ich vrstviť a kombinovať.

6@blancamiró
Náš tip:

alighieri

Alighieri

 

 

Kožená košeľa

Koža nie je typický materiál pre kolekcie na jar a leto, a už vôbec nie pre také kúsky akým je košeľa či blúzka. Avšak aj napriek tomu to s ňou skúsili značky ako Isabel Marant či Ganni. Zaobstarajte si rýchlo jednu aj vy, kým neprepuknú horúčavy.

5@pernilleteisback

 

Náš tip:

kitri

Kitri

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 25.máj 2019

Amazon spúšťa nový formát nakupovania mó...

Spoločnosť Amazon si spájame najmä s elektronikou či doplnkami do domácnosti, no len málokomu by napadlo navštíviť túto stránku pri...


Celebrity | 24.máj 2019

Prvá kolekcia Fenty je tu!

Len pred niekoľkými dňami oznámila skupina LVMH vznik novej značky, ktorú po kreatívnej stránke povedie Rihanna a dnes už máme...


Trendy móda | 24.máj 2019

Najštýlovejšie detské značky

Módny priemysel sa vyvíja po mnohých stránkach. Nie je to len prichádzajúcich a odchádzajúcich trendoch, ale aj o spôsobe, akým ku móde...


Celebrity | 24.máj 2019

Červený koberec na amfAR Gala

Súčasťou Filmového festivalu v Cannes je každý rok aj amfAR Gala. Galavečer sa uskutočňuje na podporu liečby a prevencie AIDS a HIV, zakaždým...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

10 tipov ako nosiť crop top

Ak ste si doteraz mysleli, že crop topy sú určené výhradne tínedžerkám, presvedčíme vás o opaku. Naš...

Exkluzívna kolekcia ku výstave Camp: Not...

Ako prvá sa na scéne objavila kniha, nasledovala ostro sledovaná akcia MET Gala a teraz je na rade e...

Výstava Camp: Notes On Fashion

MET Gala každoročne odštartuje hlavnú výstavu roka v newyorskom múzeu The Metropolitan Museum of Art...