Už počas Týždňov módy sa ukázalo, že jarné kúsky sa dajú nosiť už teraz. Niektoré sa objavovali v takej frekvencii, že nadobudli status jarných must-haves. Ktoré to sú?

Biele džínsy

Vymeňte klasickú modrú za bielu aspoň na jar v lete. Odľahčenejšia verzia klasických džínsov sa dá efektne kombinovať s kvetinami aj so zvieracími vzormi.

title@carodaur

Náš tip:

topshop

TOPSHOP

 

 

Remienkové sandále

Sandále ako vystrihnuté z 90.rokov sú späť. Videli sme ich už na mnohých influencerkách, no v našich končinách na nich dosiaľ nebolo vhodné počasie. S príchodom jari a teplejších dní ich však už môžete pokojne vytiahnuť.

4@adenorah

 

Náš tip:

zara

ZARA

 

 

Plisovaná sukňa

Midi plisované sukne by mali byť v šatníku každej ženy, pretože sa dajú využiť skutočne na mnoho spôsobov a príležitostí. Nastylovať ich môžete úplne na akýkoľvek štýl, budete sa cítiť žensky a elegantne.

3@songodstyle

 

Náš tip:

topshop2

TOPSHOP

 

 

Perlové šperky

Či už skutočne alebo umelé, perly sa budú nosiť na jar vo veľkom a všade. Pokojne teda investujte do náušníc, náhrdelníkov alebo príveskov, je to na vás. Nezabudnite ich vrstviť a kombinovať.

6@blancamiró
Náš tip:

alighieri

Alighieri

 

 

Kožená košeľa

Koža nie je typický materiál pre kolekcie na jar a leto, a už vôbec nie pre také kúsky akým je košeľa či blúzka. Avšak aj napriek tomu to s ňou skúsili značky ako Isabel Marant či Ganni. Zaobstarajte si rýchlo jednu aj vy, kým neprepuknú horúčavy.

5@pernilleteisback

 

Náš tip:

kitri

Kitri

Najnovšie zo sekcie módaCeny Czech Grand Design našli svojich ví...

Najlepší českí dizajnéri boli ocenení prestížnymi cenami Czech Grand Design, ktoré boli vyhlásené 20.marca. Celkovou víťazkou a držiteľkou ceny Grand designér...


Módne ikony | 22.mar 2019

Victoria Beckham uvádza kolekciu šiat in...

Odvtedy, čo Victoria Beckham hviezdila v hudobnej skupine Spice Girls prešlo veľmi veľa času. Stihla založiť úspešnú značku RTW módy...


Trendy móda | 22.mar 2019

Udržateľný šatník: Ktorým materiálom by ...

Nakupovať menej, recyklovať či nakupovať vo vintage obchodoch, to sú jedny z prvých krokov, ktoré podnikneme na ceste za udržateľnosťou. Ak...


Trendy móda | 21.mar 2019

Irina Shayk vytvorila kabelku pre Tod’s

Modelka Irina Shayk sa spojila so značkou Tod’s, pre ktorú pretvorila známy model kabelky Iconic D podľa svojej predstavy. Do...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Najlepšie kolekcie z PFW I.

Paríž musí milovať každý nadšenec módy. Toľko módnych domov, dizajnérov, coutouriérov nenájdete asi ...

Ulla Johnson navrhla kolekciu s Bobbi Br...

Meno Ulla Johnson je synonymom moderného urban boho štýlu. Jej éterické kvetinové potlače a splývavé...

V zákulisí PFW

V zákulisí módnych prehliadok sa nám naplno prejaví atmosféra jednotlivých kolekcií. Zatiaľ čo ...