Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Voľný čas / 2. marec 2023 / PR

Jarné nákupy v Auparku

Príďte od 16. do 19. marca do nákupného centra Aupark Bratislava na Jarné nákupy, ktorých súčasťou je aj magazín Top Fashion.

Jarné nákupy v Auparku

Užite si jarné nákupné dni, aké tu ešte neboli! Prichádzajú v novom šate a s množstvom prekvapení, ktoré z nákupov spravia jedinečný a neopakovateľný zážitok. V spolupráci s magazínom Top Fashion vám prinášajú nielen výhodné ponuky v predajniach s viac ako 100 online zľavovými kupónmi, ale aj možnosť vychutnať si chvíľu pre seba, spraviť si radosť a skvele sa odreagovať.

Tešíme sa na vás na Jarných nákupoch v Auparku od 16. do 19. marca!

Backstage

Osobnosťou nákupnej jari sa stala Karolína Chomisteková. Víťazka Miss Slovensko 2013 a úspešná modelka priniesla závan sviežosti a predstavila moderný a sofistikovaný vzhľad novej kampane. Popísala nám aj svoje pocity a odporúčania:

“Jar je ideálny čas nielen na detox nášho tela, ale aj šatníka. Následne sa však hodí doplniť váš šatník o nové svieže kúsky a Jarné nákupy v Auparku sú na to výborná príležitosť. Keďže milujem šport, určite by som siahla po nových športových kúskoch značky 4F. V Douglase zas nájdete krásne sviečky do bytu napríklad aj od značky Byredo a obchody ako CCC či Ecco vás nikdy nesklamú svojou ponukou kvalitnej obuvi. Ja osobne sa na Jarné nákupy v Auparku veľmi teším a som vďačná, že som mohla byť tvárou práve tejto kampane, ktorú sme spolu s úžasným tímom spoločne vytvorili.”

Kampaňové fotenie mal pod taktovkou známy slovenský fotograf Jakub Gulyás a nechýbal ani stylista nákupného centra Alexander Lindov. O perfektný make-up sa postarala Katarína Kmecová a účes mal na starosti Nikolas Tichý. Spoločne vydláždili cestu novej ére nákupných dní.

 

Nazrite s nami do zákulisia tvorby kampane. Foto: Petra Hurai/ @theshamrockgreen 
Nazrite s nami do zákulisia tvorby kampane. Foto: Petra Hurai/ @theshamrockgreen 

Magazín Top Fashion 

Partnerom Jarných nákupov sa stal magazín Top Fashion - práve na stránkach jarného vydania magazínu nájdete exkluzívny prístup k online zľavovým kupónom už od 9. marca. V magazíne sa dočítate aj o samotnom zákulisí fotenia kampane, nájdete v ňom jarné trendy zo sveta módy a tipy na jarné nákupy od stylistu Alexandra Lindova.

Zľavové kupóny

Dvere do sveta výhodných nákupov vám otvoria online zľavové kupóny, ktoré budú k dispozícii po 9.3.2023. Všetky si ich budete môcť pohodlne prezrieť a stiahnuť na stránke www.auparknakupy.sk Obľúbené zľavy si môžete ukladať vo vlastnej záložke priamo na stránke, vrátiť sa k nim neskôr alebo si ich stiahnuť do mobilného telefónu. Počas Jarných nákupov môžete využiť viac ako 100 kupónov v 90 predajniach, stačí sa preukázať online kupónom priamo pri vašom nákupe v danej predajni.

TOP program

Jarné nákupy sú príležitosťou dopriať si chvíľu pohody, ale aj si oživiť šatník a dať šancu novým, neočakávaným farbám či kombináciám. Návštevníkov čaká VIP lounge, v ktorom dostanú pohár osviežujúceho prosecca. Ak sa počas nákupov unavia, s taškami im pomôže jeden zo štyroch Shopping asistentov. A skutoční nákupní maniaci, ktorí nakúpia aspoň v hodnote 150 Eur, si užijú aj komfortnú cestu domov - dostanú kupón na HOPIN taxi v hodnote 8 eur.

Darčeky pre členov vernostného programu

Navštívte nákupné centrum Aupark v Bratislave počas Jarných nákupov a odmena milými darčekmi vás neminie. Staňte sa členom aj vy a užívajte si benefity vernostného programu počas celého roka.  Registrácia na webe aupark-bratislava.sk je úplne zadarmo, stačí zopár klikov a získate o hodinu dlhšie bezplatné parkovanie, šatňu zadarmo, darček k narodeninám a ďalšie skvelé výhody.

Súťaž o jarné boxy

Okrem malého prekvapenia pre návštevníkov si Aupark pripravil aj súťaž o jarné boxy plné atraktívnych produktov. Zapojiť sa môžu všetci návštevníci a fanúšikovia nákupného centra Aupark Bratislava cez instagramový profil @auparkshoppingcenter alebo cez profily vybraných influencerov.

Dvorný stylista

O Karolínin outfit do kampane sa postaral dvorný stylista Alexander Lindov. Prezradil nám, prečo zvolil práve dámske tuxedo: “V roku 1966 Yves Saint Laurent vo svojej kolekcii uviedol jeden z jeho najikonickejších kúskov, a to dámske tuxedo. Išlo o revolučnú záležitosť tej doby, z ktorej sa neskôr stala nadčasová klasika. S Karolínou sa poznáme a spolupracovali sme dlhé roky, preto viem, čo jej pristane, a práve sako s nohavicami vie úžasne podtrhnúť jej silné stránky, ktorými sú ženská charizma a vnútorná sila. Myslím si, že je to cítiť aj z finálneho vizuálu.”

Foto: Petra Hurai/ The Shamrock Green
Foto: Petra Hurai/ The Shamrock Green

Alexander Lindov pomôže s výberom outfitu aj vám!

Rezervujte si svoj termín čo najskôr a v aktuálnej sezóne buďte o krok vpred.

Rezervácie termínu: fb.aupark.bratislava@gmail.com

Služby stylistu sú pre členov vernostného programu Auparku 2x ročne zadarmo. Členom vernostného programu sa môžete stať jednoducho TU. Môžete si nechať poradiť aj online a vyskúšať službu - www.nakupnyporadca.com. Stačí vyplniť zopár informácií o vašich predstavách a online nákupný tím vám pomôže s nákupom na akúkoľvek príležitosť.

Stylista Alexander Lindov. Foto: Nikolas Tichý/ @nikolastichy
Stylista Alexander Lindov. Foto: Nikolas Tichý/ @nikolastichy

www.auparknakupy.sk

 
 
    2541

    Súvisiace články