Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 19. december 2021

Instagramové profily zo sveta beauty, ktoré sa oplatí sledovať

Inšpirácie zo sveta krásy, kozmetiky a beauty trendov nie je nikdy dosť. Predstavujeme vám naše obľúbené instagramové profily z Česka a Slovenska, ktoré sme si v poslednej dobe obľúbili a stoja za zmienku.

Instagramové profily zo sveta beauty, ktoré sa oplatí sledovať

Modelky, business ženy, módne návrhárky či influencerky. Všetky ich spája jedná spoločná vec. Sú to úspešné a inšpiratívne ženy, ktoré sa o seba rady starajú a inšpiráciou sú aj nám v redakcii magazínu Top Fashion. Ak si aj vy radi spríjemňujete čas na sociálnych sieťach sledovaním profilov zo sveta beauty, máme pre vás skvelé tipy.

Naty Kerny

Jedna z najúspešnejších slovenských influenceriek má svoj profil zameraný na zdravý životný štýl, módu a voľný čas. Vo veľkej miere sa však venuje oblasti beauty a my sa od nej vždy rady inšpirujeme. Pravidelné tipy v starostlivosti o pleť a predstavenie najnovších kozmetických produktov u nej môžete čakať na dennej báze. Naty je okrem toho aj milovníčkou líčenia aj občas sa pustí do extravagantnejších prevedení.

Ivana Štompfová

Modelka z agentúry Exit Model Management predstavuje skutočne prirodzenú krásu. Krásna brunetka na svojom profile prezentuje minimalizmus v podobe naturálneho líčenia alebo jednoduchej no účinnej starostlivosti o pleť. Vo svojej dennej rutine nedá dopustiť na slovenskú kozmetickú značku Envy Therapy, na jej profile však nájdete aj zákulisné zábery z fotení módnych editoriálov, kde má na sebe profesionálny make-up.

Karolína Chomisteková

Bývalá kráľovná krásy a riaditeľka súťaže Miss Slovensko má dlhoročné skúsenosti a znalosti v oblasti krásy. Líčenie na módnych prehliadkach, kozmetické procedúry a exkluzívne kozmetické produkty. V tom všetkom vám rada poradí prostredníctvom svojho profilu, kde je aktívna a profesionálna. Ak hľadáte novú inšpiráciu, Karolína je skvelou voľbou.

Vanda Janda

Módna návrhárka pôsobiaca v Prahe sa za krátky čas stala „full time divou“ na plný úväzok. Okrem nekonečnej módnej inšpirácie u nej nájdete aj výrazné farebné líčenie a rýchlo meniace sa beauty looky, ktoré sú pre ňu typické. Vanda je skrátka ako chameleón. Jeden deň blondínka s jemným make-upom, druhý deň brunetka s farebnými očnými tieňmi. Nikdy neviete, čo vás pri nej čaká a to je na nej zaujímavé a fresh. Určite odporúčame sledovať.

Ivana Gáborík

Tanečníčka, modelka a aktuálne čerstvá mamina na materskej. Aj tak by sa dala opísať pôvabná plavovláska, ktorá sa rozhodla aktívnejšie venovať instagramu, prostredníctvom ktorého inšpiruje množstvo žien. Spolupráce s kozmetickými firmami si vyberá dôkladne a preto na jej profile uvidíte len tie najlepšie tipy.

Alex Fráňová

Autorka, blogerka a odborníčka na kozmetiku Alex je „must have“ voľbou v prípade, že sa chcete dozvedieť viac o jednotlivým zloženiach kozmetických produktov a mať informácie z prvej ruky pri testovaní overených, ale aj nových a menej známych značiek. Beauty guru Alex to urobí za vás a ešte vám to aj podrobne zreferuje.

Viki Ortner

Modelka, módna ikona a tiež milovníčka všetkého, čo je s krásou spojené. Kráska Viki Ortner nám pravidelne ordinuje novinky z oblasti beauty. V jej výbave nájdete luxusné kozmetické značky, uprednostňuje clean kozmetiku a nedá dopustiť na hyalurónové sérum.

Barbora Franeková

Šéfredaktorka magazínu Top Fashion má skutočne prácu snov. Popri šéfovaní módneho magazínu má za úlohu testovať aj tie najlepšie kozmetické produkty a preto je ideálnou voľbou v prípade, že potrebujete inšpiráciu z oblasti krásy. Na jej profile nájdete tipy na jednotlivé kozmetické vychytávky, beauty pomôcky a jej obľúbené produkty.

2010

Súvisiace články