Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 10. jún 2024 / PR

Ikonická vôňa Montblanc sa vracia v novej podobe

Nová kapitola vône Montblanc Legend Blue odkrýva legendárny príbeh.

Ikonická vôňa Montblanc sa vracia v novej podobe

Legendy zanechávajú významnú stopu tým, že žijú život s cieľom a vášňou. Taký je príbeh značky Montblanc od jej úvodnej kapitoly až dodnes, keď pretvorila kultúru písania pomocou inovácií a ikonických dizajnov. Vôňa Montblanc Legend Blue vyzdvihuje stránku muža Legend. Žiarivá aura, jemná sila a nekonvenčná múdrosť sú pretavené do sviežej drevitej aromatickej vône, ktorá je rovnako nadčasová ako on.

Písanie novej legendy

Pravda, pokoj, múdrosť a dôvera. Modrá farba je synonymom mnohých charakteristických vlastností muža Legend. Je to tiež farba, ktorá je významná pre históriu domu Montblanc. Od kožených výrobkov cez hodinky až po písacie potreby sa modrá farba objavuje v mnohých dizajnoch jej výrobkov a vyzbrojuje nositeľa stabilitou a víziou, aby dosiahol svoje modré sny, a to svojím vlastným jedinečným spôsobom.

MONTBLANC LEGEND BLUE
MONTBLANC LEGEND BLUE

Zostavená z mnohých vrstiev

Svieža drevitá aromatická vôňa odráža kontrastné stránky muža Legend Blue. Sviežosť prirodzenosti a úspechu je dokonale vyvážená so štruktúrou a prenikavosťou vnútornej sily a múdrosti. Vôňa sa otvára výrazne sviežim a aromatickým akordom mäty a levandule. Potom odhaľuje autentické drevité a mužné srdce z cédru a santalu. V závere zanecháva ambroxan v kombinácii s tónmi machu intenzívnu a šíriacu sa stopu.

Nový priehľadný modrý flakón

Hoci charakteristický zaoblený tvar a zmyselnosť pôvodného dizajnu zostávajú nezmenené, flakón Legend po prvýkrát odhaľuje tekutinu vo vnútri cez číre modré sklo. Elegantná kombinácia modrého skla so striebornou vrchnou časťou vytvára uhladený a moderný vzhľad, ktorý zdobí emblém Montblanc. 

Nová kapitola vône Montblanc Legend Blue
Nová kapitola vône Montblanc Legend Blue

Tvár kampane Zinédine Zidane

Zinédine Zidane sa vracia ako tvár Legend Blue s nadčasovou charizmou a príťažlivosťou. V septembri 2022 spoločnosť Montblanc predstavila jedného z najlepších futbalistov, ako tvár svojich vôní Legend. Ikona narodená vo Francúzsku stelesňuje základné presvedčenie značky Montblanc, že každý môže zanechať stopu tým, že žije život s vášňou a cieľom a robí to, čo ho naozaj napĺňa. Skromná a pracovitá športová ikona bola často označovaná za „legendu“; nie nevyhnutne na ceste, ktorú si sám zvolil, ale na ceste, ku ktorej ho priviedla jeho vášeň, talent a odhodlanie.

Legend Man

Stvárnený na čiernobielych fotografiách Mathieua Césara, jeho elegancia, pokoj a sebavedomie naďalej stelesňujú podstatu vône a rozvíjajúceho sa príbehu Legend Man, kapitolu po kapitole. Najpredávanejšia línia vôní Montblanc, odráža nastavenie mysle tých, ktorí túžia zanechať stopu s cieľom, presvedčením a vášňou, pričom píšu svoj vlastný príbeh legendy.

https://www.fann.sk/montblanc-legend-blue-parfumovana-voda-50-ml/
https://www.fann.sk/montblanc-legend-blue-parfumovana-voda-50-ml/

Nová pánska vôňa Montblanc Legend Blue je dostupná od marca 2024 na stránkach FAnn parfumérie.

www.fann.sk 

    421

    Súvisiace články