Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 4. máj 2012

Šperkom kraľuje Benátska venuša

Fantázia, originalita, majstrovské šperkárske umenie a najvzácnejšie diamanty a drahé kamene, to všetko a omnoho viac sa skrýva v novej hravej kolekcii šperkov ALO diamonds.Majstri klenotníci sa nechali inšpirovať starožitnými skvostmi a vytvorili pravé umelecké diela, ktorá sa právom stanú dedičnými pokladmi v rodinných šperkovniciach. Rozprávkové šperky boli inšpirované ríšou kvetín, zvierat a pestrou paletou farieb na mólach svetoznámych módnych návrhárov.

Šperkom kraľuje Benátska venuša

4. 5. 2012

Fantázia, originalita, majstrovské šperkárske umenie a najvzácnejšie diamanty a drahé kamene, to všetko a omnoho viac sa skrýva v novej hravej kolekcii šperkov ALO diamonds.

Majstri klenotníci sa nechali inšpirovať starožitnými skvostmi a vytvorili pravé umelecké diela, ktorá sa právom stanú dedičnými pokladmi v rodinných šperkovniciach. Rozprávkové šperky boli inšpirované ríšou kvetín, zvierat a pestrou paletou farieb na mólach svetoznámych módnych návrhárov.
zlte1zlte2zlte3
„K najobľúbenejším z novej kolekcie patria prstene so žltými drahokamami," prezrádza Světlana Pospíšilová, marketing & PR manažérka spoločnosti. „Sú naozaj nádherné, elegantné, nadčasové a rovnako sa hodia k aktuálnemu retro trendu."
zvierata1zvierata2zvierata3„Módne maniačky dávajú prednosť zvieratkám. Prstene, brošne, prívesky a náušnice vykladané diamantmi a rôznymi pestrými drahokamami sú vyhotovené z rôznych druhov zlata," hovorí pani Světlana.
bw1_kopiebw2_kopiebw3_kopieKolekcia Black & White ponúka omamné kúzlo spojenia bielych a čiernych diamantov.
brosna2_kopiebrosna1_kopie


Diamantové brošne premenia každé šaty na veľkú večernú róbu.
benatska_venusa
„Najobľúbenejším kúskom Alojza Ryšavého, zakladateľa a dizajnéra značky ALO diamonds je Benátska venuša, asi ju ani nepredá," prezrádza s úsmevom pani Světlana Pospíšilová.

Šperky ALO diamonds sa už 17 rokov vyznačujú prvotriednou kvalitou spracovania a exkluzívnymi materiálmi. Každý klenot je teda nielen zárukou nadčasovej elegancie, ale predovšetkým najvyššej kvality, ktorá je potvrdená certifikátom pravosti drahokamov, ktorý získate s kúpou každého klenotu. Diamanty pochádzajú priamo z diamantovej burzy v belgických Antverpách alebo z Izraela. Šperky, ktoré udávajú módne trendy v Českej a Slovenskej republike, sa preto právom objavujú v strednej Európe po boku takých svetových značiek, ako sú Cartier, Tiffany alebo Chopard. Dlhoročná tradícia, nadčasový dizajn, vysoká kvalita, celoživotný servis, osobný prístup, ale predovšetkým ceny robia zo šperkov ALO exkluzivitu, ktorú si môže dovoliť každý.

 

pripravila: Jana Zajasenská v spolupráci s ALO diamonds

 

    5549

    Súvisiace články