Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 24. júl 2023

Grape 2023: Dresscode v hesle MIRROR MIRROR

Ako sa obliecť na festival Grape a podporiť tohtoročnú dresscode tému? Nechaj sa inšpirovať magazínom Top Fashion.

Grape 2023: Dresscode v hesle MIRROR MIRROR

Zabudnite na individualitu a vydajte sa na obľúbený hudobný festival v skupinách, ktoré bude okrem priateľstva a zážitkov spájať aj móda. Nepovinný dresscode Grape 2023 v znení MIRROR MIRROR má vytvoriť bunky, ktoré budú mať spoločný znak.

Inšpirujte sa lookmi z módnej prehliadky Gucci Spring/Summer SS23
Inšpirujte sa lookmi z módnej prehliadky Gucci Spring/Summer SS23

Strata individuality v prospech celku

„Bunka je živý systém, ktorý môže samostatne existovať a rozmnožovať sa. Je to svet s nevymedzenými hranicami s množstvom živelnej energie. V mnohobunkovom organizme prebieha vzájomná komunikácia buniek, ktorá obmedzuje ich samostatnosť. Strata individuality v prospech celku má však významné miesto v evolúcii živých organizmov,“ píše sa na oficiálnom instagramovom účte festivalu Grape.

DRESSCODE GRAPE 2023
DRESSCODE GRAPE 2023

// MIRROR MIRROR //

Festival je tiež organizmus. Nastavte si medzi sebou zrkadlá, vytvorte bunky, skupiny ľudí, ktoré budú mať niečo spoločné. Spoločnú farbu, znak, znamenie alebo stačí iba spoločný cieľ prísť na festival a zabaviť sa.

Narcissus AW21 Boris Hanečka
Narcissus AW21 Boris Hanečka

Monotónnosť 

Podčiarknite monotónnosť spoločným oblečením a vydajte sa na festival so svojimi priateľmi ako nerozlučná partia. Môžete staviť na rovnaké šaty, gumáky či trendy oversized obleky a kostýmy z voľného a vzdušného materiálu. Inšpirujte sa naším výberom a outfity zoraďte podľa tónu farieb či kontrastne oproti sebe. Kombinácia bielej a čiernej či pastelových odtieňov je stávka na istotu.

Klobúky

Doplnok, ktorý patrí k neoddeliteľnej súčasti festivalu. Klobúk je nielen skvelým módnym prvkom, ale zároveň praktickou súčasťou festivalovej výbavy a spoľahlivou ochranou pred slnkom. Dohodnite sa s priateľmi na rovnakom doplnku, ktorým podporíte festivalovú tému a zároveň sa nestratíte. V móde sú bucket hat klobúky, kovbojské so šnúrkou či lifestyle plážové modely.

TOP FASHION TIP:

Chystáte sa na festival so svojou najlepšou kamarátkou? Stavte na voľné košele, denim džínsy, čipkované halenky a štýlové klobúky. Tieto outfity budú moderné, pohodlné a neprehliadnuteľné. Myslite na letnú verziu počas horúceho dňa a teplejšie kúsky na večer. 

Couple inspo

Hľadáte módnu festivalovú inšpiráciu pre páry? Či už sa rozhodnete pre matchy-matchy zladené outfity tón v tóne, podľa vzoru Burning Man alebo budete hľadať nápady z pouličnej módy, nezabudnite na spoločné prvky a detaily, vďaka ktorým podporíte tohtoročnú tému zrkadlenia v znení MIRROR MIRROR.

Minuloročná atmosféra Grape očami Top Fashion

Inšpirujte sa módnymi outfitmi návštevníkov festivalu a dorazte na letisko Trenčín v zladených lookoch. Nerozlučná sedmička dievčat stavila na prepojenie denimu a black & white kúskov, čím spoločne vytvorili neprehliadnuteľný skupinový moment, ktorý pre Top Fashion zachytil streetstyle fotograf Filip Poreba.

Prečítajte si: Grape 2022: Ako sa obliekli návštevníci festivalu?

Foto: Filip Poreba pre magazín Top Fashion 
Foto: Filip Poreba pre magazín Top Fashion 
    2124

    Súvisiace články