Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 31. august 2023

Poznáme výhercov Schwarzkopf Elite Model Look 2023

V Španielskej sále Pražského hradu sa včera uskutočnilo finále najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look pre Českú a Slovenskú republiku. Do projektu sa každý rok hlási státisíce záujemcov a ročník 2023 už pozná svojich víťazov.

Poznáme výhercov Schwarzkopf Elite Model Look 2023

O nových talentoch svetového modelingu rozhodovala porota zložená z odborníkov z oblasti módy, kultúry a médií, partnerov projektu a zahraničných modelingových agentov. Medzi porotcov ročníka 2023 patrí napríklad topmodelka Michaela Kocianová, globálna riaditeľka Elite Model Look Jennifer May Cope či zástupkyňa Elite Paris Lena Bodet. Víťazmi sa stali Aneta Matúšková a Filip Kocábek za Českú republiku a Zuzana Kistyová a Ivo Korčák za Slovenskú republiku. Porota rozhodla aj o víťazstve Nikitu Podovaylenka z Ukrajiny. Majú tak našliapnuté k tomu zažiariť na domácej aj svetovej modelingovej scéne, čo potvrdzujú svetové úspechy výhercov minulých ročníkov súťaže. “Teší ma, že sme dnes odborníkom z oblasti módy a hosťom predstavili nové tváre s potenciálom Lindy Vojtovej, Karolíny Čapkovej, Hany Jiřičkovej, Daniely Kociánovej, Michaely Hlaváčkovej alebo Josefa Utěkala, a že ich čoskoro budeme stretávať vo svetových metropolách módy a vídať na titulných stranách módnych časopisov,” opisuje finále riaditeľ súťaže Saša Jány.

Galavečer spríjemnilo hudobné vystúpenie Dana Bártu a Katarzie, ktorá celú udalosť aj moderovala. Hlavným módnym partnerom bol OBSESSION concept store, ktorý do Českej republiky prináša značky ako Jil Sander, Victoria Beckham alebo Zimmermann. Mužských finalistov obliekol Jan Černý. Styling celého večera bol v réžii Daniely Pilnej.

Mužských finalistov obliekol Jan Černý  
Mužských finalistov obliekol Jan Černý  
    3427

    Súvisiace články