Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 29. máj 2024

Fashion Must haves

Módne must have kúsky a vychytávky z jarného vydania magazínu Top Fashion Season_01.

Fashion Must haves

Ozdoby do vlasov

Čelenky, spony, štipce a mašle. Čítali ste náš report na rok 2024? Nájdete v ňom elaborátnejšie vysvetlenie tohto trendu, ako to, že si vaše vlasy zaslúžia pozornosť. Či už sa chcete pocitovo vrátiť do školských lavíc, alebo pôsobiť elegantne s jemnou čiernou čelenkou à la Carolyn Bessette-Kennedy.

Ultrakrátke šortky

Sezóna odhalených nôh je síce ešte relatívne ďaleko, takže zatiaľ nemusíte vyťahovať peelingové rukavice, ale šortky si oblečte. V tejto sezóne sú ultrakrátke – v podstate hraničia so spodnou bielizňou. Keď ich však doplníte silonkami, nikto ich nebude považovať za omyl. Klasické čierne vlnené, priehľadné alebo biele pančuchy sú stávkou na istotu.

Chocolate hues

Možno nie ste závislí na káve a čokoláde, ale túto sezónu sa s veľkou pravdepodobnosťou stanete závislými na ich odtieňoch. Hnedé doplnky sme už do šatníkov zaradili na jeseň a v zime, ale na jar sú menej predvídateľné, a o to viac vítané. Kombinujte ich nečakane s čiernou, krémovou alebo sa zahaľte len do hnedej. Ak je na vás full tón v tóne look príliš, pozerajte sa po nohaviciach, topánkach a kabelkách.

Mokasíny

Už niekoľko sezón na jar pravidelne vyťahujeme zo šatníkov mokasíny. Postupne sa dopĺňajú kašmírovými ponožkami, až kým nastane čas na holé členky. Tento rok však nechajte mohutné podrážky v skrini. Jemnejšie a menej štruktúrované mäkké mokasíny sú hitom tohto roka. Z farieb sa pozerajte na čiernu, hnedú, tmavomodrú alebo buďte odvážni a kúpte si vysnívané biele.

    749

    Súvisiace články