Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Módne prehliadky / 19. október 2023 / PR

Falconeri fashion show FW 2023

Cesta kašmíru Falconeri na prvej módnej šou v Miláne.

Falconeri fashion show FW 2023

Falconeri, elegantná a súčasná značka, pozvala hostí na svoju prvú milánsku módnu prehliadku, aby sa spoločne vydali na cestu za poznaním samotnej podstaty kašmíru a jeho najhlbších koreňov. V industriálnom priestore Fonderia Macchi ponúkla značka pohlcujúca zážitok zložený z chutí, farieb, vôní a melódií schopných prebudiť všetky zmysly pri rozprávaní o ceste svojich priadzí. Tajomstvo fascinujúceho, magického vlákna bolo rozprávané cez pomyselnú niť, ktorá sa pre túto príležitosť premenila na kašmír.

Cesta kašmíru

Priestor prehliadky bol vybudovaný ako metafora rôznych fáz cesty kašmíru: od hľadania suroviny cez výrobné procesy až po cievky priadze, každá inštalácia zahalila hostí do hrejivej, jedinečnej atmosféry. Pohlcujúci zážitok začínal za ambientného svetla spracovaním surového kašmíru, ktorý ležal vo vnútri balíkov juty.

Nové vône značky sa niesli v duchu farieb novej farebnej palety, ktorá sa prezentovala v kreáciách módnych riaditeľov Giulie Sartini a Pierangela Fenziho. Ako nespochybniteľný hlavný hrdina sa priadza preukázala na prehliadkovom móle uprostred miestnosti a sprevádzala prehliadku odevov Falconeri jemnou hrou kašmíru, ktorý objímal modelky. Značka, pre ktorú sa stalo hľadanie tých najlepších materiálov hlavnou misiou, vyberá tú najlepšiu kašmírovú vlnu až z ďalekého Mongolska a Vnútorného Mongolska, aby priniesla skutočný zážitok luxusu.

Vlnené looky

Falconeri Superior Cashmere začína svoj život v práve Ázii, a to vďaka starostlivému výberu priadze, najtenšej a najjemnejšej vlny kôz Hircus. Odtiaľ sa surový kašmír letecky dopravuje do talianskej Bielly, kde sa spriada, a svoju púť končí v Aviu, sídle továrne Falconeri, kde sa z cievky vlny stáva odev.

V tejto starostlivosti o suroviny a kvalitnom spracovaní sa skrýva pravá podstata DNA spoločnosti Falconeri. Táto unikátna cesta pre všetky zmysly pramení z kombinácie jedinečnej histórie, ktorá vždy charakterizovala značku Falconeri, a odborných znalostí Laccia, kreatívneho riaditeľa akcie, ktorý dokázal s rovnakou zručnosťou ako krajčír vytvoriť prostredie, ktoré dokonale odieva myšlienky značky.

Večera sa zúčastnilo mnoho známych tvárí zo sveta médií a priateľov značky, ktorí sa radi zúčastnili takého významného večera. Nechýbala ani talianska influencerka Chiara Ferragni.

    2974

    Súvisiace články