Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 20. február 2023 / PR

Dior predstavuje redizajn ikonickej kabelky Lady 95.22

Pre kolekciu konfekcie Dior jeseň-zima 2022-2023 sa kreatívna riaditeľka módneho domu, Maria Grazia Chiuri, vracia k jedinečnému dedičstvu domu s modernosťou prostredníctvom kabelky Lady 95.22.

Dior predstavuje redizajn ikonickej kabelky Lady 95.22

Ikonická kabelka Lady 95,22, ktorá bola odhalená na ready-to-wear prehliadke Dior pre sezónu jeseň/ zima 2022-2023, pripomína jedinečné dedičstvo módneho domu. Óda na spojenie medzi minulosťou a súčasnosťou, znovu objavuje emblémové línie Lady Dior a prostredníctvom svojho názvu odráža dátum vytvorenia ikony v roku 1995 a rok tohto nového oživenia, 2022.

Silueta vylepšená vzorom cannage, pretvoreným v dvoch elegantných verziách, je nadčasová a ultramoderná a svedčí o neustále obnovovanej virtuozite Dior Ateliers.

Architektonický tvar

Jemne zakrivená ultra-súčasná silueta z neho robí módne vyhlásenie, záruku odvážneho a sofistikovaného vzhľadu. Tento základ, ktorý spája remeselnú zručnosť a špičkovú inováciu, zdobí nový neodolateľný grafický motív makrocannage, vytvorený špeciálne vysokofrekvenčnou technikou. Starostlivo vybraná koža sa najprv ručne nareže a potom sa spracuje pomocou energie vĺn. Kombinácia tepla a tlaku umožňuje remeselníkom dodať materiálu dokonalý objem, čo ešte viac podčiarkuje architektonický tvar tohto podmanivého kusu.

Výnimočné spracovanie sa prenáša na kovové rukoväte, potiahnuté ručne šitou kožou a prešpikované talizmanmi „Dior“ na poctu záľube Monsieur Dior v talizmanoch pre šťastie.

Ultimátne rafinovaný dotyk

Najnovší model Lady 95.22 je zdobený maxikanážou, ktorá zdobí spodnú časť tašky, je doplnená o jemne spracované rúčky a kožený remienok na rameno, ktorý znásobuje množstvo spôsobov nosenia, ako aj charakteristické kúzla prepracované v rafinovaný dizajn a pridávajúci tomuto predmetu extra nádych vynikajúceho odlíšenia.

Nový objekt túžby

Lady 95.22 je novým objektom túžby, vyjadrujúcim esenciu štýlu Dior, v troch elegantných veľkostiach – malej, strednej a extra veľkej – a dvoch nadčasových odtieňoch, čiernej a latte, s povrchovou úpravou vzácneho ruténia alebo bledého zlata. Tento exkluzívny doplnok je dostupný vo vybraných butikoch.

Pri uvedení novej ikonickej tašky Lady 95.22 predstavuje Dior exkluzívnu kampaň, ktorá vyzdvihuje aspekty pluralitnej ženskosti. Vízia stelesnená rôznymi vynikajúcimi osobnosťami, ktoré sa vyznamenali v oblasti umenia, filmu, športu, literatúry, módy a hudby. Ženy hlboko zjednotené svojím duchom nezávislosti, zdieľajúce posolstvo univerzálneho a nevyhnutného sesterstva, ktoré nesie kreatívna riaditeľka od svojho príchodu na čelo dámskych kolekcií Dior. 

Pozrite si príbeh za ikonou kabelky Lady 95.22:

 

1179

Súvisiace články