Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 15. august 2023 / PR

Boucheron oslavuje 165 rokov s kolekciou “More is More”

Ich skutočné klenoty vysokého šperkárstva posúvajú hranice high jewelry a sú ódou na radosť a smelosť.

Boucheron oslavuje 165 rokov s kolekciou “More is More”

„Kde nevinnosť víta krásu bez akýchkoľvek obmedzení, kde očarenie prebýva, kde sofistikovanosť vyzerá jednoducho a svet je vzrušujúci,“ znie heslo novej kolekcie „More is More“, v ktorej sú šperky oslobodené od akýchkoľvek obmedzení veľkostí, tvarov, materiálov a konvencií.

Viac je viac

Popové farby, extravagantné objemy aj základné minimalistické siluety. Boucheron je nadšený impulzom ich kreatívneho riaditeľa a ako stránky tínedžerského denníka, aj ich moodboard je plný popových farieb, radostných prvkov, geometrických vzorov a gýčových motívov.

Ilúzia perspektív

Gigantická mašľa vo vlasoch popierajúca zákony gravitácie alebo nadrozmerné náhrdelníky zakrývajúce celú hruď? Tak vyzerá najnovšia kampaň Maison Boucheron, kde klenoty majú multifunkčné využitie.

Brošňa dláždená diamantmi
Brošňa dláždená diamantmi

Šperk ako umelecký predmet

Toto nie je prsteň. Toto nie je scrunchie gumička na vlasy. Je to vlastne oboje, a ešte oveľa viac _umelecké dielo. Surrealizmus vzniká s obrovským majstrovstvom remeselného spracovania. Jednoduché tvary, jasné farby a prehodnotené perspektívy. Gule, kocky, grafické pruhy,pop a geometrické kúsky, ktoré akoby unikli z galérie umenia 70. rokov.

Technicky a vizuálne výnimočný

Dvojprstový živicový prsteň zobrazuje majestátnu krištáľovú guľu v centre pozornosti. Obklady sú vyrobené zo žltých diamantov a jeho srdce naplnené žltou farbou zafíru. Čierna titánová a diamantová kocka dotvára geometrický súlad tohto šperku, ktorý je technicky aj vizuálne výnimočný.

Archívny skvost

Archívny náhrdelník Boucheronu, ktorý zobrazuje symbolický kvet. Spojenie obzvlášť vzácneho diamantu a bieleho zlata. Lak reprodukuje originál kvetinový motív v modrej, čiernej a bielej, vytvárajúci ilúziu objemu na tomto náhrdelníku. 

Objavte celú kolekciu MORE IS MORE na boucheron.com

    721

    Súvisiace články