Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Rozhovory / 22. marec 2023 / PR

Boj za prirodzenú krásu

Salón Atelier Esthétique v Trnave bojuje za prirodzenú krásu pomocou moderných technológií a vedy v oblasti beauty. Majiteľka salónu, doktorka PhDr. Lenka Drugdová v rozhovore pre Top Fashion priblížila, aké ošetrenia a typy liečby u nich ponúkajú, predstavila nám estetické zariadenie Wonder a odhalila, v čom je výnimočná kórejská kozmetika.

Boj za prirodzenú krásu

Aké ošetrenia ponúkate v Atelier Esthétique?

V našom salóne sa zameriavame primárne na prístrojové ošetrenia tela a tváre. Za komplexný prístroj môžeme považovať Cellu M6 New Alliance od francúzskej spoločnosti LPG®. A keď hovorím o komplexnosti, myslím to doslovne. Tento prístroj dokáže ošetriť komplet ‘‘celého človeka‘‘ od čela až po šľapy na nohách. Prístroj funguje na princípe vákua, kedy sa pokožka, podkožné tkanivo a vrchná vrstva tuku nasáva do hlavice a pomocou klapky a valca posúva v presne predikovaných pohyboch vzhľadom na individuálnosť konkrétneho klienta, ktorý sme si navolili pred samotným ošetrením.

LPG Endermologie®

Mechanická stimulácia kožného tkaniva pôsobiaca priamo na metabolizmus buniek. Ošetruje sa aj pokožka tváre, krku a dekoltu, kde používame mechanickú klapku Ergolift. LPG Endermologie® je 100 % prirodzená, efektívne pôsobí proti starnutiu pokožky a zabraňuje ukladaniu tuku v podkoží. LPG® technológia je neagresívna, neinvazívna a bez negatívnych vedľajších účinkov. Očakávať môžeme elimináciu lokálneho a rezistentného tuku, vyhladenie pomarančovej kože a spevnenie pokožky.

LPG Endermologie® v salóne Atelier Esthétique
LPG Endermologie® v salóne Atelier Esthétique

Priblížte nám, v čom spočíva liečba Wonder?

Prístroj, ktorý určite stojí za zmienku- WONDER® Technology španielskeho pôvodu, ktorého sme prvým hrdým majiteľom na Slovenku. Je vyrobený podľa najnovších poznatkov mikroelektroniky a počítačovej technológie.

Wonder® je elektronický prístroj, ktorý bol navrhnutý a vyrobený pre kulturistiku, spevnenie postavy, regeneráciu svalov a zlepšenie celkového stavu tela. Funguje na princípe svalovej neurostimulácie, ktorou sa rozumie nedobrovoľná svalová kontrakcia vyvolaná elektrickým podnetom. Jej účinok je zrejmý vzhľadom k tomu, že CNS riadi dobrovoľnú aktiváciu a kontrakciu svalov vysielaním signálov do nervov.

Aké účinky môžeme spozorovať po ošetrení ?

Technológia WONDER® využíva k vyvolaniu kontrakcie motorické jednotky, bez zapojenia mozgových signálov. 52000 kontrakcií je vyslaných do 6 svalových partií tela ako sú ruky, brucho priame, aj šikmé, zadok, predné a zadné stehná. Takejto sile v počte kontrakcií a množstve súbežne ošetrených oblastí sa žiadny iný prístroj nevyrovná. Všeobecne možno povedať, že behom stimulácie zákazník zaznamená nárast svalovej hmoty a postupný úbytok tukovej hmoty, celkovú pohodu a zlepšenie stavu pokožky.

Liečba Wonder
Liečba Wonder

Okrem telových ošetrení sa venujeme aj tvárovým anti-age ošetreniam ako je mezoterapia špeciálnymi koktejlami, máme prístroj Synergy, ktorý spočíva v hydradermabrázii, oxygeno, rádiofrekvencii a ultrazvuku, ako jediní na Slovensku máme analýzu pleti od kórejskej spoločnosti JANUS Pro. Takže okrem ošetrení tela sa špecializujeme aj na celkový stav pleti. Snažíme sa dbať na to, aby naše klientky prihliadali aj na dôležitosť správneho nastavenia domácej starostlivosti. Aby starostlivosť bola komplexná a cielená.

Ktoré procedúry sú u vás s príchodom jari najžiadanejšie?

Sú to spomínané telové ošetrenia s prístrojom LPG® a Wonder®, kedy sa s príchodom jari riešia práve ‘‘nedokonalosti‘‘ na postave.

Okrem skrášľovacích procedúr ponúkate aj dermokozmetickú značku DR.NL. V čom je kórejská kozmetika výnimočná?

Ako som už vyššie spomínala, práve domáca starostlivosť je alfou a omegou zdravej a dobre vyzerajúcej pleti. Ošetrenia v salóne nebudú nikdy dostačujúce, ak klient zanedbá alebo úplne vynechá domácu starostlivosť. DR.NL obsahuje optimalizovanú kombináciu hlavných zložiek pre maximálnu hydratáciu, pružnosť a upokojujúce účinky. Obsahuje nízkomolekulový rozpustný kolagén a kyselinu hyalurónovú – dôležité zložky pokožky, ktoré ju okamžite vyživujú a hydratujú. Výsledkom je pružná a vláčna pleť.

Prečo ste sa rozhodli ponúkať práve kórejskú kozmetiku?

Vždy ma fascinovala krásna a žiarivá pleť žien z Kórei a Japonska, chcela som poznať, čo všetko pre svoju pokožku robia, okrem toho, že ju dokonale chránia a príliš nevystavujú slnečným lúčom. Keď som vyberala minulý rok Beauty Expo, aby som si rozšírila svoje estetické znalosti, moja voľba padla práve na Kórejsky Seoul, kde sa konala jedna z najväčších beauty výstav v Ázii. Zo všetkého, čo som mala možnosť vyskúšať ma najviac oslovila kozmetika DR.NL, ktorá obsahuje rad produktov pre komplexnú starostlivosť a to pre dokonalé zloženie séra s vitamínom C, ktoré by nemalo chýbať v žiadnej kozmetickej rutine.

Pre aký typ pleti je táto kozmetika určená?

Je určená pre všetky typy pleti. Pre všetkých tých, ktorí si potrpia na kvalitu a chcú dodať svojej pleti aktívne látky, ktoré iné krémy neobsahujú.

V čom spočíva hlavná myšlienka filozofie Dr. Nikolausa Linde?

DR. NL je kozmetická beauty značka známa svojou vynikajúcou kvalitou, ktorá kombinuje špičkovú kórejskú kozmetiku s filozofiou krásy Dr. Nikolausa Linde, založenou na prísnosti Švajčiarska, aby sa zabezpečila jej výnimočná účinnosť a zdravie pokožky.

Aké sú jej priaznivé účinky a benefity pre pleť?

Dermokozmetická značka DR.NL vykonala hĺbkový výskum, našla spôsoby, ako zásadne zlepšiť stav pokožky a vytvorila vedecky podložený rad produktov, ktorý predstavuje úžasnú účinnosť tým, že pokožke poskytuje tie najkvalitnejšie výživné zložky. Kombinácia hlavných zložiek optimalizovaných pre hydratáciu, upokojenie a pružnosť.

Predstavte nám vaše TOP 3 kľúčové produkty, na ktoré nedáte dopustiť.

DR.NL sérum so 14% vitamínom C je silný antioxidant, ktorý zabraňuje starnutiu pleti, znižuje pigmentáciu, jazvičky a škvrny. Pomáha kolagenéze a udržiava kolagén pri tvorbe elastickej pokožky. Posilňuje pokožku a je zároveň antioxidačnou ochranou proti enviromentálnym vplyvom a voľným radikálom..

DR.NL Vitamin C14% sérum
DR.NL Vitamin C14% sérum

DR.NL rozjasňujúce sérum Panthenol, kyselina hyalurónová a kolagén s vysokou čistotou a obsahom, kombinované pre maximalizáciu hydratačných, upokojujúcich účinkov a zlepšenie elasticity pokožky. Vďaka čomu sérum poskytuje jemnú textúru a hlbokú absorpciu do pokožky.

DR.NL rozjasňujúce sérum
DR.NL rozjasňujúce sérum

DR.NL ceramidový krém obsahuje vysoký obsah ceramidu (4%). Zameriava sa na posilnenie kožnej bariéry, aby sa pomohlo rýchlej obnove pokožky. Používa čistý ceramidový materiál vysokej kvality. Má hlboký a silný hydratačný účinok. Obsahuje zložky rastového faktoru. Pomáha podporovať fibroblasty a pomáha posilňovať kožnú bariéru. Obsahuje Madecassoside, ktorý upokojuje podráždenú, začervenanú a citlivú pokožku. Aktivuje syntézu kolagénu a zlepšuje elasticitu pokožky.

DR.NL ceramidový krém 4%
DR.NL ceramidový krém 4%
    915

    Súvisiace články