Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Voľný čas / 27. jún 2022 / PR

She Moves Us: Tanečný workshop plný ženskosti

Horúci víkend plný inšpiratívnych mien, ženskej improvizácie a tanečnej meditácie. Na tanečnom workshope organizovaným tanečníčkou Zea a značkou Puma sme zistili, že tanec nie je o dokonalosti, ale v prvom rade o radosti.

She Moves Us: Tanečný workshop plný ženskosti

Globálna kampaň SheMovesUs pod záštitou značky Puma je postavená na silných ženách, ktoré sa nebáli ísť za svojimi túžbami. Od speváčky Dua Lipa cez futbalistu Nikkitu Parris až po speváčku a tanečníčku vystupujúcu pod pseudonymom Zea. She Moves Us je tiež komunikačnou platformou pre podporu sebavedomia, ženskosti a vnímania seba samej. V tomto duchu sa niesol aj tanečný workshop tanečníčky a speváčky Alžbety Ferencovej, známej pod umeleckým menom Zea. Tá spojení s Puma CZ zorganizovala VIP event, na ktorom nechýbal ani magazín Top Fashion .

 

Terapia tancom

Slnečné júnové dopoludnie v priestoroch tanečnej školy RiverPark Dance School v Bratislave sa nieslo v duchu tanca. Tanečníčka, speváčka a ambasádorka značky Puma, Zea, nám ukázala aký jednoduchý môže byť pohyb a vyjadrenie ženskosti ako takej. Súčasťou workshopu bol aj otvorený talk s terapeutkou, ktorá pozvaným ženám priblížila dôležitosť duševného zdravia a porozprávala o tom, akými každodennými činnosťami môžeme stav svojho mentálneho zdravia pozdvihnúť na vyššiu úroveň. Prepojenie tanca a debaty s odborníčkou bolo príjemnou kombináciou a dôkazom, že aj tanec môže byť skutočnou terapiou a balzamom na dušu.

Na tanečnom VIP evente nechýbali inšpiratívne ženy so sveta módy, umenia, kultúry či sociálnych médií. Medzi nimi napríklad herečka Kristína Svarinská, speváčka Mária Čírová či influencerka Naty Kerny. Pozvané dámy si na vlastnej koži vyskúšali terapiu tancom, otvorene porozprávali o svojich pocitoch a užili si nedeľu v obklopení inšpiratívnych žien a dobrej energie. Aj keď sa na začiatku mohlo zdať, že mali niektoré z tancu rešpekt, vo finále sme sa všetky spoločne pred zrkadlom vlnili do latino-amerických rytmov. To všetko vďaka energii, ktorú v nás vyvolala tanečníčka Zea.

„Milujem, keď sa ľudia tešia, lebo si zatancujú,“ prezradila Zea na margo kampane podporujúcu kreatívne ženy, ktoré hýbu svetom. „Som poctená, že som považovaná za jednu z nich a zároveň veľmi rada, že sa značka začala viac uberať týmto smerom. „Jednou z hlavných myšlienok kampane je posilnenie ženy v spoločnosti, nájdenie samej seba, svojej sily a krásy.“ doplnila s úsmevom a my v redakcii Top Fashion môžeme len súhlasiť.

Vidieť úspešné talentované ženy, nechať sa unášať do rytmov salsy, či počúvať ich inšpiratívne príbehy a rady na tému mentálneho zdravia a pohody bolo skutočným zážitkom a uvedomením si, že ženy majú skutočne najsilnejšiu moc, keď držia pokope. „Zea nám dala krásnu terapiu tancom, celý čas sme sa smiali a na trápenie neostal čas. A tak je to správne,“ opísala svoje dojmy modelka Adri Novakov, ktorá sa na workshope zúčastnila aj so svojou dcérkou.

Tanečný workshop SheMovesUs nás rozhýbal nielen z hľadiska pohybu, ale doviedol aj k správnym krokom v starostlivosti o svoju dušu. ZEAxPUMA spojili ženy, ktoré majú hlas a ukázali nám, že pohyb a tanec je v každej z nás. Ďakujeme, bolo to skrátka TOP!

Foto: Maria Alkhimova
    941

    Súvisiace články