Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Starostlivosť o pleť a telo / 18. marec 2024 / PR

Zdravá pleť v každom počasí

Náhle teplotné zmeny, ktorým v jarnom období často čelíme, predstavujú pre pokožku značný stres a spôsobujú rýchly únik vlhkosti. Stratou prirodzených olejov sa narušuje kožná bariéra, čo môže spôsobiť zvýšenú citlivosť, suchosť, podráždenie, a v extrémnych prípadoch to môže viesť k zhoršeniu stavu kožných chorôb, akými sú ekzém alebo psoriáza.

Zdravá pleť v každom počasí

Pozrite sa s nami na produkty, ktoré v prechodných mesiacoch odporúča používať zakladateľka Facedermy®, dermatokozmetička Vierka Ondríková. Kombinácia týchto produktov zabezpečí koži dostatočnú hydratáciu, poskytne jej esenciálne výživné látky a podporí integritu kožnej bariéry.

Citlivá exfoliácia

Prechodné obdobie z jari do zimy od nás vyžaduje, aby sme boli k našej pleti obzvlášť opatrní, najmä pokiaľ ide o exfoliáciu. Facederma® Sérum s vitamínom A je formulované tak, aby podporilo bunkovú obnovu bez nadmerného dráždenia, čo je v chladných mesiacoch kľúčové. Je obohatené o retinoidy a prírodné oleje, ktoré spolu pracujú na rozjasnení a spevnení pokožky, a zároveň predchádzajú akumulácii odumretých kožných buniek.

Mohlo by vás zaujímať: Kozmetika vyrobená s láskou k prírode a s rešpektom k vede

Rozjasnenie pleti

Na jar je dôležité venovať zvýšenú pozornosť rozjasneniu pleti. Facederma® Bieliace a rozjasňujúce sérum poskytuje pokožke dvojitý benefit – hĺbkovo ju hydratuje vďaka obsahu kyseliny hyalurónovej a jojobového mlieka, a zároveň ju rozžiaruje vďaka vysokej koncentrácii vitamínu C. Toto sérum bojuje proti matnosti a dehydratácii a zanecháva pokožku sviežu a žiarivú. Hydratovaná, pevná a zjednotená pleť je tak pripravená čeliť akémukoľvek počasiu!

Facederma® Bieliace a rozjasňujúce sérum
Facederma® Bieliace a rozjasňujúce sérum

Flexibilná starostlivosť s duo balením

Jarná starostlivosť o pokožku si vyžaduje prispôsobenie sa meniacim sa podmienkam. Duo balenie krémov od Facederma® poskytuje flexibilnú možnosť pre dennú aj nočnú starostlivosť. Pleťový krém s perlami a kmeňovými bunkami alpskej ruže je ideálny na denné použitie v chladnejších dňoch, a nočné použitie v teplejších dňoch. U Facederma® Hodvábneho krému je odporúčaná opačná aplikácia – počas vyšších teplôt ho používajte na deň, a počas chladnejších až mínusových v noci. Tento prístup umožňuje pokožke získať optimálnu ochranu a regeneráciu počas celého dňa a noci, prispôsobujúc sa jej potrebám podľa aktuálneho počasia.

Duo balenie krémov od Facederma®
Duo balenie krémov od Facederma®

Všetky produkty nájdete na www.facederma.sk

    3043

    Súvisiace články