Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 17. máj 2023 / PR

Začínajú castingy do najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2023

Modelingová agentúra Elite Bratislava organizuje castingový tour, ktorý sa uskutoční v dňoch od 26. mája do 30. mája v obchodných centrách vo všetkých regiónoch Slovenskej republiky.

Začínajú castingy do najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2023

Zo súťaže Elite Model Look organizovanej agentúrou Elite Model Management vzíde každý rok budúca hviezda modelingového priemyslu. Od svojho vzniku v roku 1983 vyhľadáva Elite Model Look nové talenty po celom svete. Objemom, kvalitou a profesionálnym prístupom je dnes táto súťaž najväčšou a najprestížnejšou svojho druhu na svete. Koná sa vo viac než 30 krajinách sveta a každoročne sa do nej prihlásia desaťtisíce začínajúcich modeliek a modelov.

Castingy pre Slovenskú republiku prebehnú v máji 2023 v týchto obchodných centrách:

„ Veľmi ma teší, že náš projekt, ktorý nehľadá dokonalé tváre, ale potenciálne talenty, ktoré majú chuť sa rozvíjať a uspieť v modelingu na špičkovej úrovni, sa teší takému záujmu. Som veľmi hrdý, že Elite Model Look je už viac ako tri dekády zárukou najlepšieho servisu pre začínajúce modelky a modelov a zároveň najúspešnejším projektom v budovaní kariér, ” hovorí riaditeľ súťaže Schwarzkopf Elite Model Look pre ČR a SR, Sáša Jány.

Aké sú podmienky?

Do súťaže sa môžu prihlásiť slečny vo veku 13 až 21 rokov s výškou nad 170 cm a mladí muži vo veku 15 až 23 rokov s výškou nad 183 cm.

Ako prebiehajú castingy?

Všetci účastníci castingu absolvujú vstupný pohovor so zástupcami agentúry Elite. Najneskôr do 21 dní po ukončení všetkých castingov budú kontaktovaní všetci tí, ktorí postúpia do užšieho výberu. Víťazka a víťaz národného finále, ktorí spolu s ostatnými finalistami absolvujú augustové sústredenie v hoteli Andaz Prague budú reprezentovať Slovenskú republiku na jubilejnom 40. svetovom finále Elite Model Look.

Všetkými castingami bude sprevádzať ambasádorka súťaže a topmodelka Michaela Kocianová.

Svetové úspechy

Prostredníctvom Elite Model Look boli objavené mnohé známe tváre z titulných strán svetových módnych časopisov. Súťaž pomohla odštartovať kariéry takých modelingových hviezd súčasnosti, ako sú napr. Cindy Crawford, Gisele Bündchen, Hana Jiříčková, Michaela Hlaváčková, Michaela Kocianová, Sasha Gachulincová, Linda Vojtová (svetová víťazka Elite Model Look 2000), Denisa Dvončová (svetová víťazka Elite Model Look 2003), Barbora Podzimková (svetová víťazka Elite Model Look 2014), Jana Tvrdíková (svetová víťazka Elite Model Look 2016), Andrej Chamula (svetový víťaz Elite Model Look 2019), či Amélie Konšelová (svetová víťazka Elite Model Look 2021).

    2103

    Súvisiace články