Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Vlasy / 12. december 2022 / PR

Wellness pre vlasy s Fusio-Dose

Tím Kérastase predstavil koncom septembra nové vylepšenie ikonického vlasového ošetrenia. Na exkluzívnom trojdňovom pobyte vo Vysokých Tatrách sme sa zoznámili s personalizovaným profesionálnym ošetrením a spoločne s ambasádorkami Kérastase Clubu sme si užili dni plné wellness a relaxu v tej najlepšej spoločnosti.

Wellness pre vlasy s Fusio-Dose

Bol jesenný pondelok a šofér hotela nás priviezol na breh Štrbského plesa. Za presklenými dverami Grand Hotela Kempinski nás vítal tím Kérastase aj tvár kampane Emily Ratajkowski, ktorá sa usmievala z obrazoviek hotelovej izby. Na posteli ležali mašľou previazané produkty vlasovej kozmetiky, župan aj personalizovaná krížovka, ktorá odhalila kľúčové slová ako vitamín E, kyselina hyalurónová a proteín. Ošetrenie Fusio-Dose najnovšie obsahuje aktívne látky vo vyšších koncentráciách, ktoré sú namiešané kaderníkom podľa aktuálnych potrieb vlasov na základe vlasovej diagnostiky.

Keď sa veda stretne so starostlivosťou

Po príchode ambasádoriek nasledoval „coffee break“. Dlhý stôl v miestnosti zdobili produkty vylepšeného radu Fusio-Dose, ktorý sa po viac ako dekáde existencie dočkal modernizácie. Dozvedeli sme sa, že nová technológia tekutej starostlivosti pre okamžitú transformáciu vlasov je doplnená aktívnymi látkami starostlivosti o pleť. Salónne ošetrenie vlasy transformuje a obnovuje ich plný potenciál.

Galavečer

Predstavenie vynovenej posily v starostlivosti o vlasy sa nieslo vo veľkom štýle. Náš program pokračoval slávnostnou večerou, kde sa zvolený dress code niesol v bielej farbe. Uvítací drink tvorila pyramída šampanského a večerné šero rozžiarili svietniky na stole a horiaci krb. Ozdobou večera boli ambasádorky Kérastase clubu v bielych róbach, medzi ktorými nechýbala ani Karolína Chomisteková.

Wellness time

Druhý deň pobytu sme po spoločných raňajkách a prechádzke okolo jazera objavili čaro oddychu v hotelovom wellness. Tím Kérastase sa nechal inšpirovať ideou ošetrenia Fusio-Dose a namiešal nám dokonalý kokteil pre hydratáciu a regeneráciu tela aj duše. Zrelaxované a maximálne oddýchnuté sme si neskôr vychutnali tradičnú slovenskú večeru a program zakončili horúcou čokoládou a romantickým filmom pri krbe.

Dávka energie

S novou energiou, priateľstvami a nadobudnutými poznatkami o vynovenom rade sme si v posledný deň užili spoločné raňajky a rozlúčili sa s tímom. Cestou späť do reality sme nabití inšpiráciou ihneď hľadali najbližší salón Kérastase a zarezervovali si termín na ikonické vlasové ošetrenie.

Karolína Chomisteková o Fusio-Dose

Kedy si sa zoznámila s vynoveným vlasovým ošetrením?

Ošetrenie som prvýkrát absolvovala pred rokom a bola som z neho úplne nadšená. Som zaťažená na lesklé a zdravé vlasy, a práve vďaka tomuto ošetreniu si ich udržiavam v perfektnej kondícii. Koncentrované zloženie premení korunu krásy na nepoznanie.

Aké zmeny si spozorovala po ošetrení?

Môj životný štýl a práca zahŕňa častú manipuláciu s vlasmi a niekedy naozaj ide o náročné dni. Veľakrát mi práve ošetrenie Fusio-Dose zachránilo vlasy. Dokáže krásne hydratovať vysušené konce vlasov, dodať im zdravý lesk a zregenerovať ich.

Ambásadorka Kérastase Clubu, Karolína Chomisteková
Ambásadorka Kérastase Clubu, Karolína Chomisteková

Patríš k typom žien, ktoré sa o svoje vlasy starajú doma alebo si rada dopraješ návštevu salóna a zveríš sa do rúk profesionálom

Ruky profesionálov sú, samozrejme, nenahraditeľné, ale mám rada moje domáce vlasové rituály. A keďže zbožňujem vôňu čerstvo umytých vlasov, v salóne by som sedela skoro každý deň, a to si z časového hľadiska nemôžem dovoliť.

Ktoré účinné látky namiešava hairstylista pri ošetrení priamo tebe?

Mojou obľúbenou kombináciou je Booster RECONSTRUCTION, ktorý rekonštruuje proteíny pre obnovu poškodených, nadmerne namáhaných vlasov a koncentrát RESISTANCE s ceramidmi, ktorý napravuje pomaly rastúce a poškodené dĺžky.

Dokážeš skĺbiť biznis, cestovanie a starostlivosť o seba. Je Fusio-Dose časovo náročné?

Vôbec nie, keďže aplikácia koncentrátu s boostrom trvá len pár minút a pôsobenie taktiež. Celý proces aj s fúkanou je hotový za cca hodinu.

Komu by si túto vlasovú kúru odporučila?

Úplne všetkým. Naše vlasy, podobne ako pleť a celé naše telo, potrebujú raz za čas profesionálnu starostlivosť, aby všetko fungovalo a vyzeralo najlepšie, ako len môže.

Foto: Maria Alkhimova pre Kérastase
    1215

    Súvisiace články