Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Vlasy / 7. august 2012

Suchým vlasom prospieva arganový olej

Vyrába sa z argánového stromu, ktorý rastie v Maroku, preto sa často nazýva aj marocký olej. Je to úžasný olej, ktorý dokáže vyriešiť množstvo vlasových problémov: blahodarne pôsobí na suché a nepoddajné vlasy, či vlasy bez lesku.        Je bohatý na vitamín E, ako aj Omega 3 a 9 mastné kyseliny, ktoré prenikajú dovnútra vlasového vlákna, ošetrujú suché, poškodené vlasové folikuly a zabraňujú rozdvojovaniu končekov.

Suchým vlasom prospieva arganový olej

7.8.2012

Vyrába sa z argánového stromu, ktorý rastie v Maroku, preto sa často nazýva aj marocký olej. Je to úžasný olej, ktorý dokáže vyriešiť množstvo vlasových problémov: blahodarne pôsobí na suché a nepoddajné vlasy, či vlasy bez lesku. 

 

Gosh_vlasy_570x428

 

 

Gosh_ArganOil_190x496Je bohatý na vitamín E, ako aj Omega 3 a 9 mastné kyseliny, ktoré prenikajú dovnútra vlasového vlákna, ošetrujú suché, poškodené vlasové folikuly a zabraňujú rozdvojovaniu končekov. Arganový olej tiež výrazne podporuje lesk, pretože udržuje vlasy hydratované. Je ľahký a vlasy nezaťažuje – naopak, dodáva im hebkosť. Ideálny je pre ženy, ktoré si vlasy žehlia, fénujú, alebo vystavujú častému chemickému pôsobeniu.


Použiť môžete napríklad arganový olej Gosh. Malé množstvo oleja vmasírujte do vlhkých vlasov, potom ich upravte tak, ako zvyčajne. Ak si vlasy fénujete, dosiahnete jedinečný lesk a posilnenie. Olej preniká dovnútra vlasov, ktoré následne vyzerajú lesklé, zdravé a silné.

pripravila: Anna Salvová foto: Gosh

 

 

    4235

    Súvisiace články