Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Dizajn / 17. február 2022 / PR

Viera v budúcnosť s novou ikonou od Bulgari

Nové klenoty oslavujú činy, ktoré dávajú priestor novým začiatkom a úžasným a vzrušujúcim cestám.

Viera v budúcnosť s novou ikonou od Bulgari

Kolekcia B.zero1 plná inovácií kráča vždy o jeden krôčik pred ostatnými. V roku 2022 predstavuje nadčasovú klasiku v novej podobe, s diamantovým zdobením v tvare vlniek. Tento motív je metaforou mocnej hnacej sily, ktorá nás posúva smerom k našim možnostiam, personálnemu rastu a v ústrety pozitívnym zmenám.

Nové začiatky

Kolekcia je stelesnením sily, ktorá je spojená s každým novým začiatkom. Tie oslavuje aj svojím menom: „B“ v názve znamená Bulgari, „zero“ ako nula symbolizujúca nové milénium, „1“ značí, nové začiatky a nekonečné možnosti. Aj ikonický dizajn obľúbenej kolekcie má v sebe hlbší význam: nekonečná špirála pripomína, že je vždy ten správny okamih na to, vydať sa vlastnou cestou, pretože za každou zákrutou sa skrývajú nové možnosti a prvá kapitola príbehu, ktorý môže byť napísaný.

Pripomienka významného okamihu

Malé alebo veľké úspechy, s celosvetovým významom alebo v osobnej rovine. Objavy, zmeny, naplnenie dlho očakávaných životných cieľov, povznášajúce zvraty, nový osobný rekord. A nielen to: aj nová práca, nový vzťah či priateľstvo, inšpirujúca cesta. Novinky z kolekcie B.zero1 sa premenia na dokonalú pripomienku každého významného okamihu a nabádajú nás: ponorte sa s vášňou do svojho vnútra a dajte podobu svojim víziám.

Nový prsteň B.zero1

Svojimi plynulými, skulpturálnymi a dokonale architektonickými líniami pripomína úžasné rímske Koloseum. Jeho osobitú centrálnu špirálu zdobí na oboch stranách diamanty osadená vlnka. Jemný detail prepožičiava nádych sofistikovanosti nadčasovému a večne modernému designu. Obľúbená ikona sa tak premieňa na novú klasiku. Nové prevedenie s tromi závitmi je dostupné vo variante z 18-karátového ružového či bieleho zlata. Je spojením legendárneho prístupu, boriaceho konvencie s mocnou silou novej inšpirácie.

Nový prsteň B.zero1
Nový prsteň B.zero1
Nový prsteň B.zero1
Nový prsteň B.zero1
Nový prsteň B.zero1
Nový prsteň B.zero1

Šperkárska ikona

B.zero1 znovu potvrdzuje svoju pozíciu šperkárskej ikony pre tých, ktorí žijú podľa vlastných pravidiel, neboja sa čeliť výzvam a konvenciám, a s odhodlaním a odvahou kráča po ceste za splnením menších i väčších cieľov. Kolekcia B.zero1 je výplodom odvážnej ambície, ktorá prostredníctvom kreativity a predstavivosti posunula estetické kódy vo svete šperkárstva. Stane sa skvelým doplnkom pre každého, kto sa nebojí snívať a robí všetko pre to, aby sa jasná vízia stala realitou.

Viac o tejto novinke na bulgari.com

    925

    Súvisiace články