Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Dizajn / 2. december 2022 / PR

Vianočná kampaň Tiffany vzdáva hold Andymu Warholovi

Tiffany & Co. predstavuje vianočnú kampaň pre rok 2022, ktorá pripomína ikonické štúdio Andyho Warholu- The Factory a pozýva nás na extravagantný večierok organizovaný topmodelkou Hailey Bieber.

Vianočná kampaň Tiffany vzdáva hold Andymu Warholovi

Tohtoročná kampaň je poctou legendárnemu newyorskému štúdiu Andyho Warhola The Factory a jeho láske k Vianociam. Kampaň Tiffany & Co. x Andy Warhol, ktorú v New Yorku natočil Mario Sorrenti s fotografiami Raymonda Meiera, začína sviatočnú sezónu veľkolepou párty plnou diamantov a Tiffany Blue Boxes, na ktorej je všetko dovolené.

Nikto nemiloval párty viac ako Andy Warhol. A nikto neorganizuje párty lepšie ako Hailey Bieber. Tento rok je sviatočný večierok doplnený o tie najvýnimočnejšie darčeky od Tiffany & Co. Myslíme si, že Andy by to schválil.

Prepojenie s najznámejším umelcom sveta

„V tohtoročnom sviatočnom období sme chceli osláviť Andyho Warhola a pozdvihnúť jeho spojenie s ikonickými pohľadnicami, ktoré vytvoril pre našich klientov v 50. a 60. rokoch,“ povedal Alexandre Arnault, výkonný viceprezident pre produkty a komunikáciu. „Video kampane spája tieto prvky dohromady a vzdáva hold nášmu dlhodobému vzťahu s jedným z najslávnejších umelcov sveta."

Očarujúca hostiteľka Hailey Bieber

Kampaň oslavuje vianočnú náladu uprostred večierku pripomínajúceho dekadentnú noc vo Warholovej neslávne známej The Factory v centre mesta. V rozsiahlom priestore osvetlenom slávnostnou výzdobou, kamerovými projekciami Super-8 a oslnivým dizajnom šperkov, je Hailey Bieber očarujúcou hostiteľkou. Topmodelka a hviezda vianočného večierku rozdáva prítomným hosťom modré krabičky Tiffany Blue Box. Medzi nimi sú výnimočné darčeky, ako napríklad ikonická brošňa Bird on a Rock od Jeana Schlumbergera. Vianočný stromček vyrobený zo škatuliek Blue Box dokazuje, že žiadna vianočná párty nie je ako vianočná párty Tiffany & Co.

Limitovaná kolekcia 

Okrem filmu inšpirovaným Warholom ponúka spoločnosť vo svojich obchodoch a online aj exkluzívne designy v limitovanej kolekcii Tiffany & Co. x Andy Warhol, kde nájdete všetko od tanierikov, ozdôb na stromček až po hracie karty a ďalšie. Sprievodné inštalácie v obchodoch budú prinášať jedinečné zážitky a ďalej oslavovať umelcove sviatočné priania pre dlhoročné spojenie klenotníckeho domu s umeleckým svetom.

Ozdoby
Ozdoby
Hracie karty
Hracie karty
Dezertné taniere
Dezertné taniere

Trvalá sila umenia

„ Jedinečná spolupráca štedro podporí nadáciu Warhol Foundation, ktorá rozdelila viac ako 275 miliónov dolárov v grantoch organizáciám zaoberajúcim sa výtvarným umením,“ povedal Michael Dayton Hermann z Warholovej nadácie. „Nadácia je nadšená, že môže upozorňovať na trvalú silu umenia s Tiffany & Co. počas tejto vianočnej sezóny ‚Warholiday'.“

www.tiffany.com 
    1017

    Súvisiace články