Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 20. september 2023 / PR

Ukážte svoju jedinečnosť v limitovanej kolekcii 'No Shame'

Limitovaná kolekcia Answear.LAB s názvom No Shame vás presvedčí, že telo každej ženy je krásne.

Ukážte svoju jedinečnosť v limitovanej kolekcii 'No Shame'

Vzhľad by nemal určovať našu hodnotu. Žijeme však vo svete, kde perfekcionizmus zatláča prirodzenosť do úzadia. Nájsť kľúč k sebaprijatiu je náročná úloha, najmä keď čelíme kritike zo strany okolia. Answear.LAB a jeho limitovaná kolekcia No Shame vás presvedčí, že telo každej ženy si zaslúži rešpekt.

Kľúčové materiály

Outfity z kolekcie ‘No Shame’ sú založené na rôznych materiáloch, v súlade s trendmi nadchádzajúcej jesenno-zimnej sezóny. Hlavnú úlohu však zohráva koža a čipka. Nájdete ich v podobe dlhých kabátov, elegantných viest, topánok, čipkovaných šiat, košieľ a sukní. Oba materiály dodávajú kolekcii textúrnu rozmanitosť a osobitý charakter. Túto rozmanitosť dokonale zdôrazňuje čierna, ktorá je vedúcou farbou v „No Shame“. Paletu farieb dopĺňa sivá, biela, krémová a pútavá fuchsiová.

Limitovaná kolekcia No Shame
Limitovaná kolekcia No Shame

“Žijeme v dobe, kedy nám spoločnosť často diktuje, ako by sme mali vyzerať, čo by sme mali dosiahnuť a ako by sme mali žiť svoj život. To môže vytvárať tlak na to, aby sme sa snažili byť niečím, čím nie sme, aby sme sa prispôsobili očakávaniam iných. Avšak, pravá krása a sila spočíva v tom, byť autentickými a hrdými na to, kým sme,” hovorí Nicole Groesslová, country manažérka pre Slovensko a Česko. 

Čiernobiele fotografie plné emócii

Kolekciu propagujú čiernobiele fotografie naplnené emóciami. Pred objektív sa postavila aj Magdaléna Zalejska, známejšia ako Apolonka. Poľská modelka bola jednou z prvých v brandži, ktorá upustila od pokusov vyrovnať sa s „nulovou veľkosťou“ a ukázala, že ženy vo väčších veľkostiach dokážu dobyť svet módy.

“Často sa hanbíme za svoje telo, namiesto toho, aby sme mu prejavili úctu a lásku. Pri tvorbe limitovanej kolekcie 'No Shame' sme mysleli na všetky ženy, ktoré bojujú s nedostatkom sebaprijatia, ale aj s hanbou zo strany okolia. Veríme, že hlasným rozprávaním o fenoméne hanby sa nám podarí presvedčiť ženy, aby akceptovali svoj vzhľad, budovali si sebavedomie a neodsudzovali ostatných” – vysvetľuje Agnieszka Pruchnik, brand director Answear.LAB.

Výnimočné posolstvo

Answear.LAB predstavil sériu tričiek v spolupráci s Carolinou Altavillou, argentínskou ilustrátorkou žijúcou v Miláne. Umelkyňa vytvára sociálne angažovanú grafiku, ktorá si získava srdcia používateľov sociálnych sietí a čitateľov časopisov ako The Guardian, The Lancet a Just Breathe Magazine. Carolina Altavilla ozdobila tričká kresbami odkazujúcimi na myšlienku „No Shame“ a ilustrujúcimi pozitívne slogany podporujúce sebaprijatie.

Tričko Answear.LAB
Tričko Answear.LAB

Neste posolstvo No Shame aj vy

Prvou ambasádarkou kampane No Shame je influencerka Ema Fajnor, ktorá zdieľa obsah týkajúci sa módy, životného štýlu a krásy. K nej sa pridáva tatérka Evelin Jurkovič, ktorá spustila krásny projekt, v rámci ktorého tetuje ženy, ktoré prišli o prsník v dôsledku rakoviny. Tretiou ambasádorkou je odvážna dobrodružka z mužského sveta, pilotka Sandra Sandtnerová. Túto čisto ženskú zostavu uzatvára Nika Macinská, ktorá sa venuje poradenstvu.

Limitovanú kolekciu No Shame nájdete len v módnom e-shope Answear.sk.

    3330

    Súvisiace články