Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 4. marec 2022 / PR

Pomôžte aj vy s answear.LAB a hrdo noste novú kolekciu: No shame. No fear.

Počas tvorby našej novej kolekcie sme si v Answear.sk boli istí, že motto „No Shame. No Fear.“ bude slúžiť ako vyjadrenie názoru modernej a silnej ženy v súčasnej spoločnosti. Ako každého z vás nás však v priebehu posledných dní šokovali tragické udalosti, ktoré sa odohrávajú len tesne za našimi hranicami. Naša prvotná myšlienka tak v tejto situácii razom nabrala vyšší rozmer.

Pomôžte aj vy s answear.LAB a hrdo noste novú kolekciu: No shame. No fear.

Výťažkom z predaja novej kolekcie v Answear.sk sme sa rozhodli podporiť odvahu nielen žien, ale aj ďalších silných ľudí, ktorí sa kvôli okolnostiam na Ukrajine ocitli v núdzi.

Kolekcia s vyšším rozmerom

Nová kolekcia z dielne answear.LAB „No shame. No fear.“ sa stala symbolom solidarity a nášmu niekoľkomesačnému úsiliu dala nový zmysel a cieľ. Pomocť ľuďom z Ukrajiny a podporiť ich tým, čo vieme najlepšie. Vďaka nášmu globálnemu a lokálnemu pôsobeniu sa nám už teraz podarilo vyčleniť prostriedky vo výške 45 000 EUR, ktoré spolu s celým výťažkom z predaja novej kolekcie venujeme organizácii Červeného kríža #helpforUkraine.

Tvárou kampane, ktorá bude prebiehať na všetkých 9 trhoch, sa stala ukrajinská boxerka Sasha Sidorenko. Slovenskými ambasádorkami kolekcie sú influencerky, ktoré na svojich sociálnych sieťach často komunikujú dôležité témy. Prvou tvárou je komička, scenáristka, moderátorka a žena so silným hlasom Simona Salátová. Pripojí sa k nej módna blogerka a stylistka Mirka Dobiš. Treťou ambasádorkou je žena z dobrodružného sveta mužov, pilotka Sandra Sandtnerová. Čisto ženskú zostavu uzatvorí fotografka, cestovateľka a dobrovoľníčka Nina Skalíková.

    498

    Súvisiace články