Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Voľný čas / 9. jún 2023 / PR

_TOP golfový turnaj spod Tatier

Pod Vysokými Tatrami na golfovom ihrisku Black Stork sa začiatkom júna konal prestížny golfový turnaj TUI GOLF CUP. Tento ročník bol plný športového výkonu, priateľstva a zábavy, pri ktorej nechýbal ani magazín Top Fashion.

_TOP golfový turnaj spod Tatier

Prvý golfový turnaj v roku 2011, mal asi tridsať účastníkov. Tento rok padol rekord, 75 hráčov a približne 100 fanúšikov golfu. 

„Je fantastické, že sa nám tohto roku podarilo otvoriť druhú desiatku nášho turnaja. Keby mi to niekto povedal pred desiatimi rokmi, že z toho bude tradícia, neverila by som mu. Veď zorganizovať takýto turnaj a ešte aj spojiť našich klientov, ktorí sa ani nepoznali a dnes ich sledovať už ako priateľov, je to naozaj úžasné,“ hovorí riaditeľka CK TUI ReiseCenter Slovensko Mariana Metwaly Veiglová.

Riaditeľka CK TUI ReiseCenter Slovensko Mariana Metwaly Veiglov
Riaditeľka CK TUI ReiseCenter Slovensko Mariana Metwaly Veiglov

Víťazi hlavnej kategórie

Golfový turnaj si do najmenšieho detailu si užívali malí aj veľkí. Od nabitého sprievodného programu pre nehráčov, až po športové výkony milovníkov golfu. Víťazom hlavnej kategórie STBF netto HCP 0 – 24 sa stal Rudolf Škovira (LGK) a v kategórii STBF netto HCP 1 – 36 Boris Varga (GSKTN). Víťazi v jednotlivých kategóriách si odniesli trofeje od sklára a dizajnéra Achilleasa a množstvo ďalších zaujímavých cien od spoločností SAMSUNG, NUXE, Mercedes Benz a Fyzioklinik.

„Musíme a hlavne sa chceme poďakovať našim klientom, ktorí s nami cestujú celé roky a dokonca čoraz častejšie a pravidelnejšie. Poďakovať musím aj kolegom, ktorí na turnaji pracujú celé mesiace a ešte aj po jedenástich rokoch dokážu jeho úroveň pozdvihnúť vyššie vďaka detailom, ktoré naši klienti vedia oceniť rovnako, ako je to pri našich dovolenkových službách,“ povedala riaditeľka cestovnej kancelárie.

Súčasťou TUI GOLF CUP bol aj magazín Top Fashion
Súčasťou TUI GOLF CUP bol aj magazín Top Fashion

TUI rodina

Zábery z celého dňa mapovala firma Canon. Kým rodičia športovali alebo len oddychovali, deťom sa venovali animátori. Negolfisti si užívali skúšobné jazdy s elektromobilmi Tesla, zdravotno-estetické služby od štúdia DE LA FE, k dispozícii mali aj voľný vstup do wellness centra, ochutnávku kávy pražiarne Coffee Factory, aj výstavu diel šperkárky Alice Tichej. Večerný program otvorila veľkolepá módna prehliadka slovenského módneho návrhára Fera Mikloška. TUI rodina opäť zažila večer top nálady a kvalitnej hudby.

Módna prehliadka slovenského módneho návrhára Fera Mikloška
Módna prehliadka slovenského módneho návrhára Fera Mikloška
    2211

    Súvisiace články