Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Voľný čas / 17. jún 2024 / PR

Tatranský golfový turnaj v znamení slnka

Dlhoročné a priateľské puto cestovnej kancelárie TUI ReiseCenter Slovensko prepísalo historické rekordy v počte zúčastnených hráčov a hostí. Pozrite sa, aká panovala atmosféra na 12. ročníku TUI Golf Cup-u, na ktorom nechýbal ani magazín Top Fashion.

Tatranský golfový turnaj v znamení slnka

Zatiahnutá obloha nad Vysokými Tatrami neveštila pre nadšencov golfu nič dobré, ale ako to už býva 12 rokov zvykom, pár minút pred odštartovaním TUI Golf Cup-u zalialo oblohu vytúžené slnko. Na golfové odpaliská sa postavilo rekordne až 91 hráčov. Pre zvyšných 138 hostí už tradične organizátor pripravil nezabudnuteľný program. Počas celého dňa sa golfovým ihriskom rozliehala nielen športová, ale aj priateľská atmosféra.

„Napriek známej veselej atmosfére, ďakujeme hotelu International, že môžeme tento turnaj už 12 rokov organizovať práve tu, lebo naši klienti sú na zábavu a oddych naozaj nároční a vždy z golfového rezortu odchádzajú nadšení,“ povedala riaditeľka TUI Mariana Metwaly Veiglová.

Nadšení golfisti 12. ročníka TUI Golf Cup-u sa ráno rozpŕchli po greene a niektorí z nich sa vracali na hotel až okolo piatej večer. Hralo sa na 9 alebo 18 jamiek a počas celého turnaja bolo pre hráčov zabezpečené občerstvenie a dodržiavanie pitného režimu, o ktoré sa aj tentokrát postaralo TUI nápojové autíčko.

Nehráči si zatiaľ užívali sprievodný program ako masáže od Fyzioklinik, formovanie tela a lifting tváre vďaka DE LA FE, či skúšobné jazdy na elektrických vozidlách LEXUS. Okrem toho si mohli užiť hotelový wellness s teplým vonkajším bazénom a výhľadom na tatranské končiare.

Večerný program odštartovala módna prehliadka slovenského dizajnéra Fera Mikloška, po ktorej nasledovala tanečná zábava.

Golfový turnaj, ktorý organizuje cestovná kancelária TUI ReiseCenter Slovensko oslavuje tohto roku 20 rokov cestovania, objavovania, zážitkov a zaslúženého oddychu. Za tie roky sa TUI Golf Cup stal medzinárodným, pretože sa na ňom zúčastňujú už aj klienti, ktorí na Slovensku medzičasom prestali žiť, ale vďaka spokojnosti so službami cestovnej kancelárie by ju za žiadnu inú nevymenili.

V závere večera nechýbalo vyhodnotenie celého turnaja. Víťazom 18 jamkového turnaja v kategórii 0-20 HCP sa stal pán Rudolf Škovira a v kategórii 20,1 – 54 HCP Vladimír Kudláč. Všetci víťazi odchádzali za veľkého potlesku, s krásnou trofejou od DORY Art a bohatou nádielkou cien od partnerov.

Kto neuspel na ihrisku Black Stork vo Veľkej Lomnici si mohol radosť urobiť v aukcii, kde sa dražili skvelé cestovateľské ceny. Tou hlavnou bola spiatočná letenka na Maldivy od leteckej spoločnosti Turkish Airlines. Obrovskú radosť urobili aj dovolenkové pobyty od Grecotel alebo Constantinou Bros.

    939

    Súvisiace články