Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Dizajn / 20. október 2022 / PR

Top Fashion na predstavení novej kolekcie Chopard

Šperkársky dom Chopard predstavil novú kolekciu My Happy Hearts. Na špeciálnom evente vo Viedni nechýbal ani magazín Top Fashion.

Top Fashion na predstavení novej kolekcie Chopard

Láska k sebe samému

Šperky ako pohladenie, vyjadrujúce lásku, ktorú k sebe cítime. Presne také je nové prevedenie kolekcie šperkov Chopard s názvom My Happy Hearts, ktorej predstavenie vo Viedni si nenechala ujsť ani naša editor-in-chief Barbora Franeková. Prevzatím symboliky srdca, nespornej ikony Chopard prítomnej vo všetkých jeho kolekciách – od Haute Joaillerie po hodinky a doplnky – je My Happy Hearts manifest venovaný nežnosti a jemnosti. Objavte najnovšiu kolekciu Chopard s hodnotami šperkárskeho domu s veľkým srdcom.

Najznámejšie dizajnové kódy

Súhvezdie elegantných srdiečok, ktoré sa dajú nosiť samostatne alebo poskladané ako štýlové doplnky. Sú diskrétnymi znakmi emancipovanej generácie a charakteristickým znakom znovuobjavenej láske k sebe samému. My Happy Hearts je dar, ktorý si dávame. Láskavý a starostlivý. Kolekcia si požičiava svoje najznámejšie dizajnové kódy – srdce a diamanty – z legendárnych kreácií Maison v nových prevedeniach.

Šperk pre seba

My Happy Hearts je znakom lásky k sebe samému, stelesnenej v jemných šperkoch, ktoré si môžete zaobstarať z rozmaru. Blahoželať, poďakovať, povzbudiť sa. Dopriať si šperk je svedectvom úcty a lásky, ktorú k sebe máte.Také je poslanie My Happy Hearts, kolekcie, v ktorej sú šperky pestované na tele ako módny doplnok. Srdiečka ako svetelné body podčiarkujú pohľad svojím všestranným magnetizmom.

Štýl šitý na mieru

Každý šperk z kolekcie My Happy Hearts sa stáva stelesnením menej je viac. Nosením týchto šperkov pritiahnete pozornosť a zväčšíte svoju vlastnú auru. Minimalizmus prevedený v rôznych modeloch a farbách predstavuje nekonečnú škálu kombinácií, ktoré vyhovujú našim náladám, outfitom, emóciám alebo rozmarom ročných období. Diskrétnosť a jemnosť My Happy Hearts necháva priestor pre nekonečné kombinácie.

Najnovšiu kolekciu nájdete aj v klenotníctve Sheron na Panskej ulici v Bratislave.
Najnovšiu kolekciu nájdete aj v klenotníctve Sheron na Panskej ulici v Bratislave.

Sila vyžarujúca z nežnosti

Šperky si je možné pre väčšiu flexibilitu a kreativitu zaobstarať jednotlivo: nosiť samostatne, v skupinách na jedno ucho alebo asymetricky. Či už je žena v teniskách alebo na ihličkách, v kancelárii alebo večer na drinku. My Happy Hearts sa hodí na každú premenu. Ako nekonečná pripomienka sily vyžarujúcej z našej vlastnej nežnej sladkosti.

Zmyselné prepojenie

Šperky používané ako módny doplnok na zvýraznenie postavy, ako dizajnová kabelka alebo pár luxusných lodičiek? Presne tak môžu ženy využiť svoje šperky My Happy Hearts. Prvok, ktorý dodá šmrnc aj tým najjednoduchším outfitom. Štíhle, decentné, "kawaii" šperky, ktoré takmer necítite a ktoré prepájajú zmyselné spojenie medzi vami a vami.

Herečka a tvár novej kampane Camille Razat vie, aké je dôležité spomaliť, aby ste sa znova spojili s tým, na čom vám najviac záleží. So sebou samým. 

    942

    Súvisiace články