Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 3. november 2023 / PR

TOP dievčenský deň v novej kolekcii ZIGN Studio

Aj vy si niekedy zorganizujete deň s najlepšou kamarátkou, kedy skúšate nové módne kúsky, pripravujete kontent na instagram, pózujete pred objektívom a užívate si spoločne strávený čas? Aj takto to vyzeralo na Top Fashion natáčaní privátnej značky Zalanda s modelkami Yasmine Taty a Petrou Králik, ktoré si vyskúšali modely z inovatívnej kolekcie ZIGN Studio.

TOP dievčenský deň v novej kolekcii ZIGN Studio

Girls just want to have fun. O tom svedčia aj zábery z natáčania Top Fashion v spolupráci s poprednou európskou e-commerce destináciou pre módu a životný štýl. Kolekcia ZIGN Studio je založená na ateliérovom prístupe k dizajnu, kladie dôraz na prvotriednu kvalitu a najnovšie inovatívne materiály. Nájdete v nej množstvo jesennej inšpirácie a kľúčové kúsky ako napríklad trendy bundu z imitovanej kože so strapcami, kostýmy v smotanovej aj vínovej farbe, oversized svetre a roláky, kabát, čierne šaty a zelenú koženú sukňu

Obnoviteľné a recyklovateľné materiály

Kolekcia ZIGN Studio zahŕňa najnovšie materiálové inovácie vrátane vylepšených výrobných procesov, biologických i obnoviteľných surovín a recyklovaných materiálov. Medzi inovatívne materiály použité pri tvorbe kolekcie patrí imitácia kože vyrobená z kávovej usadeniny, recyklovaný nylon z rybárskych sietí, koža vyrobená z húb a ďalšie..

Veľká časť kolekcie je navrhnutá na základe Zásad cirkulárneho dizajnu agentúry circular.fashion a využíva monomateriálový prístup, kedy sa odevy vyrábajú z minimálne 95 % z jedného materiálu. Týmto spôsobom sú módne kúsky navrhnuté tak, aby sa biologicky rozložili alebo recyklovali a následne pretvorili na nové zdroje.

Kúsky na každodenné nosenie

Kolekcia kombinuje trendy a kúsky vhodné na každodenné nosenie, inovatívne materiály, modularitu a cirkulárny prístup. Odráža ambície Zalando Private Labels ponúkať zákazníkom vynikajúcu cenu a kvalitu a zároveň podporovať inovácie.

Kolekcia je k dispozícii zákazníkom vo všetkých krajinách, kde Zalando pôsobí.
    1218

    Súvisiace články