Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Voľný čas / 14. apríl 2023

Tipy na inšpiratívne podcasty

Počúvame ich v aute, pri behu, na prechádzkach či večer pred spaním. Umožňujú nám vypnúť, ale zároveň sa zamyslieť nad dôležitými témami. Tieto podcasty zaujali redakciu Top Fashion.

Tipy na inšpiratívne podcasty

Masové média, sociálne siete a prácu na počítači radi restujeme počúvaním podcastov. Nielenže si pri nich oddýchnu oči (od nadmerných vnemov modrého svetla obrazoviek), ale zároveň nás upokojujú a prinášajú množstvo inšpiratívnych nápadov. V poslednej dobe nás zaujali podcasty, ktoré spája spoločná vec. Dotýkajú sa osobného sebarozvoja, spoločenských tém a v mnohých smeroch nás inšpirujú.

Krása

Podcast s názvom Krása je prvým autorským audio dokumentom novinárky a moderátorky Lindy Bartošovej. V sedemdielnej sérii prináša osobné spovede známych aj neznámych žien, ktoré sa vymedzujú voči konvenčným stereotypom krásy. Spolu s odborníčkami a odborníkmi rozoberá súvislosti ženského vzhľadu so spoločenským statusom, úspešnosťou, osobnými vzťahmi alebo psychickým a fyzickým zdravím.

Vlnění

Spevák Albert Černý & topmodelka z agentúry Elite Prague, Barbora Podzimková o tom, čo ich v živote baví. Vrátane hudby, modelingu a surfovania. Čerství manželia sa prihovárajú fanúšikom z Portugalska, kde sa nedávno presťahovali. Približujú ich každodenný život, lásku k surfovaniu, otvárajú vzťahové témy a poslucháčov inšpirujú žiť takpovediac bezprostredný život podľa predstáv.

Aura

Každý navonok vyžarujeme niečo iné. Tvoríme osobitý charakter - plný názorov, zážitkov, skúseností, rozmanitého vnímania... A práve naša jedinečnosť nás všetkých spája dohromady. Podcast 'Aura.' sa venuje témam sebarozvoja, zdravia, životnému štýlu, osobným skúsenostiam a bytiu v tomto (občas mätúcom) svete. Od influencerky Teri Hodanovej, ktorá nás pozýva na svoju cestu sebaspoznávania.

High Low with EmRata

Modelka, influencerka a autorka knihy „Moje Telo“ Emily Ratajkowsi alias Emrata hovorí vo svojom novom podcaste skutočne o všetkom. Od politiky, filozofie a feminizmu až po sex, TikTok a vzťahy. Každý utorok vedie intímne rozhovory so špeciálnymi hosťami vrátane celebrít, úžasných autorov, blízkych priateľov a ľudí, ktorých obdivuje.

    1466

    Súvisiace články