Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Voľný čas / 7. február 2022 / PR

Zapojte sa do medzinárodnej fotografickej súťaže s Answear.sk

Začiatok roka je ideálny čas na objavovanie nových vášní, plnenie snov a plánovanie ďalších dobrodružstiev. Aj keď atmosféra za oknom býva zvyčajne skutočne mrazivá a zasnežená, môže vás motivovať k hľadaniu nových, neobjavených aktivít. Nechajte sa inšpirovať zimným obdobím a a ukážte svoju vlastnú definíciu #winterspirationsk v medzinárodnej fotografickej súťaži s módnym e-shopom Answear.sk .

Zapojte sa do medzinárodnej fotografickej súťaže s Answear.sk

Ukážte, čo radi robíte v tomto ročnom období, objavte krásy zimy a inšpirujte ostatných k zimným aktivitám. Naučte sa pliesť, zahrajte si spoločenské hry s priateľmi alebo sa spusťte na sánkach z neďalekého kopca - nápadov je veľa. Zachyťte tieto magické okamihy na fotografii alebo videu, inšpirujte ostatných k objavovaniu čara zimy a vyhrajte atraktívne ceny! Okrem radosti zo zimnej zábavy a krásnej prírody môžete súťažiť o finančnú odmenu vo výške 700 eur v hotovosti či 5 x nákupnú poukážku v hodnote 50 eur, ktoré využijete pri svojom ďalšom nákupe na Answear.sk . Súťaž prebieha do 15. februára 2022.

Vezmite si do ruky fotoaparát alebo smartfón a poďte súťažiť

Zapojte sa s módnym e-shopom Answear.sk do medzinárodnej fotografickej súťaže #winterspirationsk. Pravidlá sú úplne jednoduché. Na zaradenie do súťaže stačí urobiť fotografiu či video, v ktorom zachytíte svoju zimnú inšpiráciu. Príspevky zverejnite na svojom profile na Instagrame s použitím hashtagov #winterspirationsk, #answear_sk. V príspevku nezabudnite označiť aj profil @answear_sk.

#winterspirationsk
#winterspirationsk

Kto bude hodnotiť súťažné príspevky?

Súťažné fotografie a videá budú hodnotiť odborníci, ktorí majú radi zimu a inšpiráciu vidia na každom kroku. Jednou z nich je víťazka predchádzajúce Answear.sk súťaže „LIFESPIRATION STARTS HERE“ Sofia Vargová, ktorá je okrem iného vyštudovaná kynologička, zanietená ekologička, fotografka a cestovateľka. Ďalším z porotcov je vášnivý cestovateľ a zakladateľ jedného z najčítanejších cestovateľských blogov na Slovensku - bezmapy.com - Milan Bardún. Trio porotcov uzatvára bývalá profesionálna snowboardistka, úspešná podnikateľka, aktívna žena a mama dvoch detí, ktorá svojim prístupom k životu inšpiruje mnohé Slovenky - Baša Števulová.

Načerpajte inšpiráciu. Nápady nájdete aj na profiloch ambasádorov, ktorých značka zapojila do súťaže. Inšpirovať sa môžete na instagramovom účte Ivany Antal aka @sweetladylollipop - módnej blogerky a milovníčky zážitkov, Adriany Žiačkovej aka @adriazia - kreatívnej duše, ktorá stojí za značkou vyšívaných obrazov Dekorazia, Milana Bardúna aka @milanbezmapy - nekonvenčného cestovateľa, milovníka netradičných destinácií a zakladateľa úspešného cestovateľského blogu bezmapy.com či Barbory Oparty @baskaoparty - fotografky a milovníčky prírody.

Neváhajte a ukážte nám svoju #winterspirationsk!

Vezmite fotoaparát a vyrazte! Podrobnosti o súťaži a presné pravidlá nájdete na tomto odkaze.

    951

    Súvisiace články