Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Dizajn / 3. jún 2024 / PR

Tip na výstavu: Audemars Piguet oslavuje dizajn v srdci Milána

Švajčiarska hodinárska firma Audemars Piguet s potešením oznámila svoju novú verejnú výstavu s názvom Shaping Materials, ktorá sa bude konať od 3. do 16. júna 2024 v Portrait Milano.

Tip na výstavu: Audemars Piguet oslavuje dizajn v srdci Milána

Táto exhibícia vzdáva hold odvážnemu a inovatívnemu duchu, ktorý poháňa generácie hodinárov a remeselníkov, aby posúvali nové nápady vpred a formovali svet Audemars Piguet. Výstava predstaví výber historických a súčasných hodiniek vrátane novo vydaných modelov a zároveň posilňuje miestne väzby Audemars Piguet s Milánom, mestom, s ktorým zdieľa silný záväzok k dedičstvu, kreativite a modernosti.

Nová výstava v srdci Milána

Shaping Materials rozpráva príbeh neúnavného hľadania Audemarsa Pigueta po kreatívnych technikách a dizajnoch, počnúc materiálmi a tým, ako sú transformované a zušľachtené rukou skúsených remeselníkov. Predstavenie priblíži ako značka v priebehu rokov experimentovala s dizajnom, pričom často čerpala inšpiráciu zo širšieho kultúrneho sveta, ako aj z architektonických a umeleckých hnutí. Materiály a tvary sa kombinujú s kreatívnymi ciferníkmi, farbami a technikami zdobenia drahokamov, aby dali život expresívnym dizajnom, ktoré odrážajú priekopníckeho ducha, ktorého si výroba zachováva a pestuje po celé generácie.

Spojenie silných estetických kódov

Audemars Piguet uvádza na trh trio modelov Royal Oak Mini Frosted Gold s priemerom iba 23 mm. Tieto mini monochromatické hodinky vyrobené z 18-karátového žltého, bieleho alebo ružového zlata spájajú silné estetické kódy pôvodného kráľovského dubu s trblietavým leskom Frosted Gold. Tieto drobné modely, inšpirované bohatou históriou miniatúrnych a šperkových hodiniek Manufacture, ponúkajú súčasnú interpretáciu 20 mm Mini Royal Oak uvedeného na trh v roku 1997.

Nová kolekcia „Mini Oak“ stavia na odkaze Manufacture a otvára horizonty pre najštíhlejšie zápästia a zároveň sa prispôsobuje súčasnému životnému štýlu s quartzovým strojčekom, ktorý ponúka viac ako sedemročnú výdrž batérie.

    628

    Súvisiace články