Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 30. máj 2024 / PR

Svieža vôňa leta s novinkou Bloom

Milujete vôňu čerstvej kytice kvetov? Nová dámska vôňa Bloom vám toto leto prinesie radosť do života.

Svieža vôňa leta s novinkou Bloom

Novinka Bloom rozširuje sortiment vôní značky Kate Spade New York. Svieža, pižmová a kvetinová toaletná voda v ženskom dizajne s jemnými, zaoblenými líniami flakónu a pastelových odtieňoch je ideálnou voľbou pre letné chvíle.

Sviežosť a sofistikovanosť

Vôňa, ktorú vytvorila parfumérka Sophie Labbé, evokuje sviežosť kvetinového buketu so sofistikovanosťou a svojráznym moderným štýlom: zachytáva žiarivé svetlo kvetov kamélie na pozadí jemnej drevitej stopy.

Bloom sa otvára žiarivými tónmi citróna Primofiore, a symbolu prvého jarného rozkvetu na pozadí zelenej sviežosti jablka Granny Smith a zmesi sladkého pomaranča. Tento mladistvý, energický úvod ustupuje dúhovému kvetinovému srdcu z lupienkov bielej kamélie, ktoré osvetľuje žiara slnečných kvetov - pomarančového kvetu a ylang ylangu. Príjemný základ odhaľuje tóny pižma a krémových svetlých drevín - cédru, santalu a kašmeranu.

Kate Spade New York uvádza novú dámsku vôňu Bloom
Kate Spade New York uvádza novú dámsku vôňu Bloom

„Rovnako ako kytica nádherných kvetov, aj táto vôňa premieta spektrum farieb, od tých najjasnejších až po tie najviac zahaľujúce, ktoré sa premietajú do jemných lupienkov, rozkvitnutých v srdci drevitej, pižmovej upokojujúcej stopy,“ hovorí parfumérka Sophie Labbé. „Snažila som sa vytvoriť rozkošnú a radostnú vôňu, ktorá by odrážala dušu ženy Kate Spade New York.”

Rozkvitajúci dizajn

Výrazný dizajn flakónu s čistými a jemne zaoblenými krivkami pôsobí žensky a moderne. Zdôrazňuje kódy Kate Spade, pričom svetloružový smaltovaný krúžok v spodnej časti uzáveru zdobí symbol značky na hrejivom, ružovo-zlatom podklade. Kvetinový vzor na vonkajšom balení charakterizujú žiarivé pestrofarebné pastelové tóny, ktoré evokujú farby rozkvitnutej kytice.

Tvár kvetinovej kampane

Modelka Freesia Huang stelesňuje všetok jas novej vône Kate Spade Bloom. Freesia na kvetinovom pozadí, ktoré je rovnako farebné a živé ako samotný dizajn vône, vyžaruje energiu a v bielych čipkovaných šatách dokonale žiari.

Tvárou kvetinovej kampane sa stala modelka Freesia Huang
Tvárou kvetinovej kampane sa stala modelka Freesia Huang

Značka Kate Spade New York známa svojou bohatou históriou a unikátnym DNA, predstavuje oslavu všetkých žien a ich dokonale nedokonalého životného štýlu. Voňavú novinku Bloom nájdete na stránkach FAnn parfumérie

www.fann.sk

    737

    Súvisiace články